هزينه ساخت سايت در اروميه


ساخت سايت در اروميه

مقدمه

امروزه بسياري از سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و حتي اشخاص حقيقي هم داراي وب سايت شخصي هستند. به همين خاطر طراحي و ساخت سايت اهميت ويژه‌اي در دنياي ديجيتال امروز پيدا کرده است. تقريبا در هر شهري، شرکت‌هاي تخصصي يا افراد با تجربه‌اي پيدا مي‌شوند که به ساخت سايت بپردازند. اگر در شهر اروميه ساکن هستيد و مي‌خواهيد براي کسب و کار، اداره يا شرکت خود سايت بزنيد، با ما همراه باشيد. در اين مقاله قصد داريم شما را با ويژگي بهترين مراکز ساخت سايت در اروميه آشنا کنيم.

طراحي وب سايت در اروميه

نکاتي براي انتخاب بهترين مرکز ساخت سايت در اروميه

براي ساخت سايت در اروميه ، حتي اگر قرار است از قالب‌هاي آماده استفاده کنيد، باز هم به سراغ يک متخصص برويد تا کارتان در بهترين حالت ممکن جلو برود. براي ساخت سايت فروشگاهي بيش از هر چيز ديگري به تخصص و تجربه نياز است؛ چراکه بايد علاوه بر تمام ويژگي‌ها و امکانات يک سايت خوب، آپشن‌هايي مانند درگاه پرداخت الکترونيک، سامانه‌ پيام کوتاه، نماد اعتماد الکترونيکي و... نيز به سايت اضافه شود.

علي رغم وجود وب سايت‌هاي مطرح و موفقي مانند دي جي کالا، اگر قوانين طراحي سايت و استانداردهاي آن رعايت شود و براي ايجاد آن به نيروي متخصص مراجعه کنيد، باز هم موفق خواهيد شد که يک وب سايت فروشگاهي معتبر در اروميه  https://servernet.ir/  ايجاد کنيد تا مردم از امکانات آن استفاده کنند.

با وجود متخصصان و نيروهاي کار بلدي که به ساخت سايت در اروميه مشغول هستند، همچنان مشکلاتي نيز در اين زمينه وجود دارد که مي‌تواند طراحي وب سايت‌هاي مختلف را با ايراداتي رو به رو کند. براي مثال بسياري از ساکنان اروميه که داراي سايت هستند، از عدم کسب درآمد توسط وب سايت خود گله مي‌کنند. به دلايل زير، ممکن است اين مشکل براي شما نيز در هنگام ساخت سايت در اروميه به وجود بيايد:

 • نداشتن نگاه تخصصي به کسب و کار اينترنتي و حوزه‌‌اي که در آن فعاليت مي‌کنيد
 • توجه نداشتن به فرآيند بهينه سازي سايت براي ارتقا رتبه در موتورهاي جست و جو
 • تمديد نکردن هاست و دامنه سايت در زمان مناسب
 • استفاده از قالب‌هاي آماده نامناسب که بهينه سازي نشده باشد
 • نداشتن تبليغات مناسب، رپورتاژ آگهي، تبليغات گوگل و هزينه نکردن براي معرفي وب سايت خود به افراد
 • عدم وجود يک استراتژي مناسب در حوزه فعاليت خود
 • اميد نداشتن به کسب درآمد از طريق وب سايت و کسب و کارهاي اينترنتي

چنانچه در شهر اروميه يا شهرهاي اطراف آن ساکن هستيد و براي طراحي وب سايت خود احتياج به مشاوره داريد، تيم ما قادر است براي ساخت سايت در اروميه به شما کمک کند و در اين زمينه از بهترين متخصصان خود استفاده مي‌کند تا نتيجه‌اي مثمر ثمر و رضايت بخش بدست بياوريد.

 

هزينه ساخت سايت در اروميه

هزينه‌اي که بابت طراحي يک وب سايت مي‌پردازيد تحت تاثير فاکتورهاي گوناگوني تعيين مي‌شود و نمي‌توان مبلغ مشخصي براي آن عنوان کرد.

سود طرحي وب سايت بسياري از کافي نت‌ها و ديگر مراکز غير تخصصي را وسوسه مي‌کند تا به طراحي سايت، آن هم در بي کيفيت‌ترين حالت بپردازند. اما به خاطر داشته باشيد که براي ساخت سايت در اروميه، تنها بايد به افراد متخصص در اين حوزه و مراکز معتبر مراجعه کنيد تا نتيجه‌اي مطلوب به‌دست بياوريد. ‌هزينه‌اي که در اين مسير مي‌پردازيد در واقع نوعي سرمايه گذاري براي شما به حساب مي‌آيد. از آن طرف اما بسياري از کسب و کارهاي اينترنتي هستند که به علت رعايت نکردن استانداردها و نکات بيان شده، ميدان را به رقبا واگذار کرده‌اند.

جمع بندي

در اين مقاله سعي کرديم نکاتي را براي روشن شدن مسير ساخت سايت در اروميه به شما ارائه کنيم تا با در نظر گرفتن آن‌ها بتوانيد به نتيجه مطلوبي که در نظر داريد برسيد. براي طراحي وب سايت با بالاترين کيفيت، متخصصان ما آماده ارائه خدمت به شما عزيزان هستند تا بدون دغدغه و نگراني در زمينه کسب و کار اينترنتي خود فعاليت کنيد. از همراهي شما سپاسگذاريم.

 

منبع : ساخت سايت در اروميه

 

بهترين سنگ هاي ساختماني را از ما بخواهيد


 بهترين سنگ هاي ساختماني را از ما بخواهيد

سنگ ها به عنوان يکي از کاربردي ترين مصالح ساختماني شناخته مي شوند که آنها را مي توان به انواع اقسام مدل هاي مختلف دسته بندي نمود. برخي از سنگ ها براي فضاي خارج خانه و برخي براي بخش هاي داخل ساختمان مناسب هستند و انتخاب درست و بجاي سنگ از بيشترين اهميت برخوردار است. در انتخاب سنگ بايد به موارد مختلفي دقت کنيد تا خريدي مطمئن داشته باشيد. اما سنگ ها به چه انواعي دسته بندي مي شوند؟ سنگ ها انواع گوناگوني دارند و اغلب آنها براي مصارف ساختمان سازي مورد استفاده قرار مي گيرند. در ادامه شما را با 3 نوع از بهترين و پرکاربردترين سنگ ها آشنا خواهيم کرد:

 

 

سنگ آنتيک

امروزه طراحي و دکوراسيون اولين موردي است که در خانه ها به چشم مي خورد و سنگ هاي ساختماني مي توانند دکوراسيون شما را به بهترين شکل ممکن زينت ببخشند. سنگ ها علاوه بر زيبايي ظاهري، داراي فاکتورهاي: زيبايي، مقاومت، کيفيت و قيمت پايين هستند. سنگ آنتيک يکي از بهترين انتخاب ها براي زيباسازي بخش هاي داخلي ساختمان به شمار مي رود. سنگ هاي آنتيک حاصل به هم چسبيدن خرده سنگ هاي مختلف هستند که ظاهري بسيار زيبا به ارمغان آورده و خصوصيات ويژه اي دارد. سنگ هاي آنتيک در دو نوع طبيعي و مصنوعي ارائه شده اند که سنگ هاي آنتيک طبيعي با استفاده از خرده سنگ ها توليد مي شوند و اغلب، مواد اوليه آن را سنگ هاي تراورتن تشکيل مي دهند. سنگ انتيک هاي مصنوعي از سمنت پلاست توليد شده و داراي ساير، رنگ و جنس متفاوتي است. اين نوع از سنگ هاي آنتيک داراي تخلخل بسيار کمتري بوده و به دليل دقيق بودن قالب گيري آن، نيازي به برش کاري زياد نخواهد داشت.

مزايا و معايب سنگ آنتيک

سنگ آنتيک داراي طرح و رنگ بندي هاي متنوعي است و از اين رو مي توانيد آن را در طرح ها و شکل هاي مختلف بر روي ديوار بچينيد. فرآيند نصب سنگ آنتيک بسيار ساده است و قابليت چسبيدن به هر نوع ديوار قديمي و جديد را خواهد داشت. سنگ آنتيک را خودتان نيز مي توانيد بر روي يکديگر بچينيد و براي اين کار نيازي به نصاب نيست. قيمت سنگ هاي آنتيک نيز در مقايسه با ساير انواع سنگ ها مناسب بوده و پرت آن نيز در مقايسه با ساير سنگ ها کمتر است. مقاومت اين سنگ نيز در برابر عوامل محيطي بالا بوده و مي توانيد به مدت طولاني از آن استفاده کنيد. البته اين نوع سنگ ها داراي معايبي نيز هستند. سنگ هاي آنتيک وزن زيادي دارند و از اين رو براي سقف امکان استفاده ندارند. رنگ پذيري در آنها نيز امکان پذير نيست و در صورت تغيير دکوراسيون بايد سنگ هاي آنتيک را از ديوار جدا کنيد.

 

 

سنگ تراورتن

تراورتن به عنوان يکي از خاص ترين سنگ ها به شمار مي رود که از جمله سنگ هاي آهکي به شمار رفته و قابليت استفاده در بخش هاي مختلف ساختمان را خواهد داشت. اين سنگ در اطراف کانسارهاي چشمه هاي معدني يافت مي شود و معادن متعددي از سنگ تراورتن را مي توان در ايران مشاهده کرد. يکي از مهمترين مزيت هاي سنگ تراورتن تنوع زياد در شکل و رنگ آن است و مي توانيد تراورتن را در انواع تخلخل هاي مختلف مشاهده کنيد. اين سنگ در برابر تغييرات آب و هوايي مقاومت بسياري دارد و از اين رو براي سنگ نما يکي از بهترين انتخاب ها خواهد بود. تراورتن يکي از بهترين انتخاب ها براي پوشاندن کف ساختمان است و هيچ گونه حالت لغزندگي نخواهد داشت. مقاومت اين نوع سنگ ها بسيار بالاست و از اين رو بناي ساخته شده با آن براي دهه ها استوار باقي خواهد ماند.

قيمت سنگ تراورتن

قيمت يکي از مهمترين مواردي است که حتما بايد به آن توجه داشته باشيد. در رابطه با قيمت سنگ تراورتن نمي توان رقم دقيقي در نظر گرفت چرا که عوامل متعددي دست به دست هم مي دهند تا در نهايت قيمت سنگ را تعيين کنند. اصلي ترين دليلي که سبب افزايش قيمت سنگ ها مي شود، سايشي است که بر روي آنها به انجام مي رسد. سنگ تراورتن در زمره سنگ هاي متخلخل قرار مي گيرد و از اين رو مي توان به راحتي آنها را صيقل داد. قيمت سنگ هاي تراورتن در مقايسه با سنگ هايي مثل مرمر و گرانيت پايين تر است و به دليل ظاهر بسيار زيبايي که دارد مي تواند يکي از بهترين انتخاب ها براي شما باشد.

 

 

سنگ مرمر

مرمر يکي ديگر از معروف ترين انواع سنگ ها است که زيبايي شگفت انگيزي داشته و لوکس ترين جلوه را به خانه شما خواهد بخشيد. سنگ هاي مرمر شفافيت بسيار بالايي دارند و نور از ميان ذرات آن به خوبي عبور کرده و رگه هاي سنگ را درشت تر جلوه خواهد داد. هرچه از زيبايي اين سنگ ها بگوييم باز کم گفته ايم. مقاومت آن نيز در برابر عوامل محيطي بالا بوده و مي توانيد به مدت طولاني از آن استفاده کنيد. اين سنگ معمولا براي ميز پيشخوان يا طراحي فضاهاي داخلي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد. مرمر در رنگ هاي مختلفي موجود است و از اين رو مي توانيد رنگ مورد نياز خود را از ميان تنوع زياد سنگ مرمر انتخاب کنيد. اين سنگ نوعي سنگ دگرگوني آهکي است که البته کاني تشکيل دهنده اصلي آن مرمر کلسيت بوده و شفافيت ويژه اي به آن بخشيده است.

خريد سنگ مرمر

براي خريد سنگ هاي مختلف، راه هاي متفاوتي پيش رو خواهيد داشت. مراکز سنگ فروشي متعددي در هر يک از شهرهاي جهان فعاليت مي کنند که البته خريد از اين مراکز معايبي نظير وقت گير بودن به دنبال خواهد داشت و از اين رو فروشگاه هاي اينترنتي سنگ بيشتر مورد توجه قرار گرفته اند. شرکت ما به عنوان يکي از معروف ترين فروشگاه هاي سنگ در فضاي مجازي شناخته مي شود که با مراجعه به وب سايت آن مي توانيد انواع اقسام مختلف سنگ ها را مشاهده نماييد. کارشناسان شرکت ما نيز به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات پشتيباني هستند و خواهيد توانست پس از مشاوره و کسب اطلاعات در رابطه با هريک از سنگ ها، نسبت به خريد از جاي جاي نقاط کشور اقدام کنيد.

برگرفته از وب سايت سنگ وزين   https://sangevazin.com/

 

 

 

https://www.evernote.com/shard/s476/sh/253752d8-1bcc-b882-c134-4f01ff9ce7b1/3c05ae67e266d48549f35d1e1d1d7330

https://www.merchantcircle.com/blogs/trades-fort-wayne-in/2021/12/-/2136006

https://infosite.siterubix.com/%d8%a8%d8%a7-%da%a9%db%8c%d9%81%db%8c%d8%aa-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b5%d9%86%d9%88%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d9%86%da%af%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d9%86%da%af-%d9%88%d8%b2%db%8c/

https://www.pawer.global/activity/p/305468/

http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/288776

 

عوارض بوتاکس ميگرن


عوارض بوتاکس میگرن


معمولا عوارض جانبی ناشی از درمان میگرن با بوتاکس زمانی گزارش می‌شوند که این تزریق توسط افراد بدون تجربه و آموزش ندیده در مراکز نامعتبر یا بی سابقه انجام شده باشد. همچنین استفاده از برند‌های نامناسب برای تزریق به نقاط مورد نظر نیز یکی از موارد مهمی است که می‌تواند باعث بروز عوارض جانبی گردد. در حالی که بوتاکس یک روش درمانی برای پیشگیری و سرکوب سردرد میگرنی است، عوارض جانبی نیز می‌تواند در اثر دلایل ذکر شده رخ دهد. متداول‌ترین این عوارض عبارت هستند از:

گردن درد و سفت شدن آن: که اغلب با عنوان گردن لرزان شناخته می‌شودتزریق بوتاکس میگرن به عضلات گردن و قسمت فوقانی شانه‌ها ممکن است باعث ضعف نسبی موقتی در آن عضلات شود. اعتقاد بر این است که درد و سفتی که بیماران تجربه می‌کنند ناشی از عدم تزریق بوتاکس به عضلات مجاور است و این عضلات برای کمک به نگه داشتن سر به حالت ایستاده، اضافه کاری می‌کنند. صرف نظر از این موضوع، ضعف مربوط به تزریق بوتاکس میگرن و درد و سفتی ناشی از آن طی چند روز تا چند هفته برطرف می‌شود. در این میان، درمان علامتی با مصرف داروهای ضد التهاب ممکن است برای درد بسیار موثر واقع شود. در این مدت از مصرف داروهای شل کننده عضلات باید خودداری شود زیرا ممکن است مشکل ضعف عضلانی را که در وهله اول باعث درد می‌شود را بدتر کند.
عوارض جانبی دیگر شامل افتادگی موقتی پلک و به ندرت، بروز علائم شبیه آنفولانزا می‌باشد.
خشکی دهان، ناراحتی یا درد در محل تزریق
مشکلات چشمی: دوبینی، تاری دید، کاهش بینایی، افتادگی و تورم پلک‌ها، خشکی چشم‌ها و افتادگی ابروها

هزینه درمان میگرن با بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس برای درمان میگرن بستگی به عواملی همچون منطقه جغرافیایی کلینیک سردرد، نوع و برند بوتاکس مورد استفاده، هزینه مواد مصرفی مانند داروی بی‌حسی، دستمزد پزشک و حجم بوتاکس مورد نیاز برای تزریق در نقاط مختلف سر و گردن داردکلینیک تخصصی سردرد تهران  با استفاده از بروزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی و بهترین برند بوتاکس‌های مورد تایید و بهره گیری از بهترین متخصصین مغز و اعصاب ماهانه نتایج مطلوبی از بیمارانی که تزریق بوتاکس انجام داده اند گرفته اند.با توجه به موارد ذکر شده برای قیمت تزریق بوتاکس میگرن نمی توان مبلغی را تعیین کرد و در هر فرد متفاوت خواهد بود. از برندهای معروف و مورد تایید بوتاکس برای تزریق بوتاکس میگرن می توان به دیسپورت و مصپورت اشاره کرد.

 

z2_2rv6.jpg

انتخاب کلینیک سردرد مناسب برای تزریق بوتاکس

بعد از آشنایی با مؤثرترین روش درمان میگرن یعنی تزریق بوتاکس بهتر است با تحقیق و بررسی بیشتر در سایتهای مختلف به دنبال بهترین کلینیک سردرد در تهران باشید تا به شکل تخصصی و با اطمینان و آرامش خیال مراحل درمان خود را به واسطه‌ی تجهیزات مدرن کلینیک و حضور پزشکانی حاذق و توانا آغاز کرده و از مشورت و کمک آن‌ها در این امر برای بهبود علائم سردرد خود استفاده نمایید تا از بروز حملات میگرنی به دلیل از کار افتاده شدن عصبها و عدم انتقال درد به نخاع جلوگیری کرده باشید.

جهت استفاده از خدمات متنوع و تخصصی جهت بهبودعلائم میگرن و سردرد می‌توانید به کلینیک تخصصی این امر در تهران به آدرس Headacheclinic.ir مراجعه نمایید. و یا با شماره تلفن 02188876450 تماس حاصل فرمایید، در این کلینیک بهترین متخصصین مغز و اعصاب تهران فعالیت داشته و پس از شرح حال و معاینه کامل نورولوژی و در صورت نیاز اقداماتی نظیر تصویربرداری مغز و... نوع سردرد تشخیص داده شده و  بر اساس آن درمان صحیح ارائه خواهد شد که این درمان میگرن یا هر نوع سردرد دیگری می‌تواند شامل ماساژهای تخصصی سر و گردن و یا درمانهای دارویی و یا تزریق بوتاکس باشد.

 

طراحي ويلا ايراني


مدل‌سازي و طرح‌ ريزي در طراحي معماري يا ايجاد تصوير ذهني خيالي يا واقع گرايانه در معماران بيشتر در طراحي ويلا نمود پيدا مي کند.هنر يا فرايند نقش زدن براي نشان دادن بهترين طرح و افزودن بهترين فرم زيباشناختي سنجيده شده، خلاقيت معماري را در آرشيتکت‌هاي رشته طراحي معماري مخصوصا ويلا به ارمغان آورده است.

به سبب وجود تراکم بالاي شهرها، طراحي و ساخت ويلا در نواحي غير شهري تبديل به گرايش محبوب و رايجي در حوزه ساخت و ساز فضاهاي مسکوني شده است.

ويلا به عنوان زير مجموعه اي از منازل مسکوني، فضاي سکونتي است که علاوه بر ويژگي هاي عمومي سکونت پذيري، داراي ظرفيت ها و ويژگي هايي است که مختص يک زندگي آرام وگذران اوقات مفرح است.
ويلا يک منزل مسکوني براي تعطيلات و تفنن مي باشد گرچه مي تواند بنابر شرايطي براي اقامت دائم نيز مورد استفاده قرار بگيرد.

طراحي ويلا زمستان-روستيک

به دليل وجود فضاي باز در اطراف بناي ويلا طرح و عملکرد ويلا پيوسته و در ارتباطي تنگاتنگ با فضاهاي بيروني و طبيعي شکل مي گيرد.
وجود اين فضا، آزادي نسبي براي ايجاد طرح هاي متنوع در فضاهاي داخلي و خارجي ويلا فراهم مي آورد و به لطف تکنولوژي در حال پيشرفت خلق فرم هاي خلاقانه و متنوع امکان پذير است.
ارتباط با محيط پيراموني از طريق بازشوها و فضاهايي مانند ايوان ها، بالکن ها و تراس ها بدون محدويت ديد، مهمترين عامل جذابيت ويلاها مي باشد ولي اين ارتباط به گونه اي است که مخل حريم خصوصي نمي شود.

وسعت فضايي ويلا مي تواند در خدمت ايجاد امکانات تفريحي و ورزشي و خانوادگي قرار گيرد، بدين رو يک فضاي مسکوني چندمنظوره با هدف ارتقاي کيفيت زندگي و برآوردن نيازهاي مادي و رواني خلق مي شود.

واژه شناسي ويلا

در زبان انگليسي و فرانسه ويلا به ساختمان هايي با چهار نما که در مناطق ييلاقي ساخته مي شود گفته مي شود.
در ايران ويلا به خانه هاي مسکوني با فضاهاي باز و چهار نما آزاد ،که اغلب در حومه شهرها و نواحي خوش آب و هوا ساخته مي شود،اطلاق مي شود که براي تعطيلات و گذراندن اوقات فراغت و يا سکونت دائم مورد استفاده قرار مي گيرد.

چرا طراحي ويلا؟

 مدل‌سازي ويلا يا نقشه‌کشي ويلا يا نقشه‌ريزي ويلا عنوان‌هايي هستند که در رشته معماري فقط مربوط به ظاهر ويلا نيستند؛ بلکه استفاده درست از کانسپت‌هاي فضايي، ترسيم تصوير ذهني و اصول طراحي ويلا را شامل مي‌شود.

نقشه ويلا، ترسيمي از فضاهاي موجود، فضاهاي بلااستفاده، فضاهاي بکر را براي معمار به وجود مي‌ آورد به طوري که معمار با خلاقيت مي‌تواند با استفاده از هوش خود که با ايده آل‌هاي کارفرما که وجود دارند و با ابزارهايي که در اختيار دارد پيش طرح ويلا يا اسکيس طراحي ويلا را به کارفرما ارائه دهد.

گروه معماري ويلا1000 با در اختيار داشتن بهترين آرشيتکت‌هاي طراح با تجربه، بيش از 15 سال اين اميد را به کارفرمايان خود مي‌دهد که با داشتن 800 نمونه طراحي ويلا و 142 پروژه ساخت ويلا، نيازي را در هيچ يک از مراحل کار از طراحي تا مشاوره تا اجرا حس نکنند و با خيال مطمئن پروژه خود را به ثمر برسانند.

تماس با ما و مشاوره 

 نگاه گذرا به برخي از پروژه هاي طراحي ويلا

طراحي ويلا

 

طراحي ويلا

 

چگونه طراحي ويلا صورت مي‌پذيرد؟

طراحي ويلا تخصص ماست.اولين تيم تخصصي طراحي ويلا در ايران با 15 سال سابقه طراحي و ساخت ويلا همراه با مشاوره و برآورد هزينه رايگان جهت طراحي و اجراِي ويلا

در آتليه طراحي ويلاي رضا طاهري (villa1000)، پس از ورود کارفرما، نمونه طرح‌هاي ويلا که بالغ بر 600 پروژه طراحي است در اختيار کارفرما قرار مي‌گيرد؛ اين مرحله که پيش نياز صحبت است، اطمينان خاطر بيشتري به کارفرما مي‌دهد که با چه شرکتي قصد امضاي قرارداد را دارد، براي شرکت ما بسيار حائظ اهميت است.

پس از اينکه ترسيم ذهني آينده طرح ويلا صورت پذيرفت، در صورت صلاح ديد کارفرما امضاي قرارداد طراحي پلان ويلا، طراحي نما ويلا، طراحي محوطه ويلا، طراحي داخلي ويلا و در نهايت در صورت خواست کارفرما ساخت ويلا صورت مييپذيرد.در طول کليه مراحل امکان مشاوره تخصصي از مشاوران مجرب ويلا1000 وجود خواهد داشت.

شروع اجراي طرح پلان و کانسپت اوليه ويلا

 پس از امضاي قرارداد؛ نحوه انجام کار،جلسات و زمان لازم براي طراحي ويلا و تفاهم اوليه، معماران ابتدا شروع به طراحي پلان اوليه ويلا مي‌کنند، اين پلان برگرفته از سلايق و اصول و صحبت‌هاي صورت گرفته انجام مي‌پذيرد.انتخاب سبک طراحي‌ ويلا که شامل طراحي‌ ويلا مدرن،کلاسيک يا روستيک مي‌شود نيز شامل خواهد شد(پيشنهاد ويلا1000 اين است که نمونه کارهاي ما را که بر اساس سبک طراحي دسته بندي شده اند را ديدن بفرماييد).

پس از اين مراحل،اسکيس يا طرح اوليه ويلا صورت مي‌پذيرد، در ادامه هم براي اينکه ايرادهاي احتمالي و نقطه نظرات دريافت شود جلسه‌اي گذاشته ميشود و در نهايت ترسيم طرح اوليه، پلان و سبک ويلا تکميل مييشود.

چه وقت طراحي اصلي ويلا آغاز خواهد شد؟

پس از اينکه طراحي پلان و طرح اوليه (اسکيس) به پايان رسيد، معمار طراح با استفاده از ابزارهايي که دارد (که برنامه‌اي که روي آن طراحي انجام مي‌شود برنامه طراحي 3dmax است) شروع به طراحي ويلا با استفاده از طرح اوليه و پلان مي‌کند (زمان لازم اين مرحله نيز توسط مدير آتليه به کارفرما گفته خواهد شد).در اين مرحله اوج خلاقيت معماري در ويلا نمايان خواهد شد؛ هوش و حس معمار و تصوير ذهني معماري که در ذهن دارد کمک مي‌کند تا ترسيم و ديزايني که در ذهن معمار وجود دارد با حس زيبايي شناختانه که در ذهن خود پرورش داده است در هم آميخته شود و يک طراحي‌ ويلا رويائي طبق سليقه کارفرما ارائه کند.

پس از طراحي رندر، کارفرما اين حق را خواهد داشت تا بتواند طبق خروجي طرح ويرايش انجام دهد که ضوابط آن در قرارداد قيد خواهد شد.

چه چيز را در ساخت ويلا بايد مورد توجه قرار دهيم؟

 • منابع مالي را  مورد نظر قرار دهيد.
 • شرکت طراحي ويلا‌ انتخاب کنيد که تخصصي کار مي‌کند.
 • همواره در روند طراحي قرار گيريد همچنين با مشاور يا طراح خود در تماس باشيد.
 • مجوزهاي ساخت ويلا را در منطقه خود را مورد بررسي قرار دهيد.
 • با برنامه پيش برويد و از کارشناسان کمک بگيريد.
 • از مشورت گرفتن نترسيد، از آن به بهترين نحو استفاده کنيد.
 • سبک طراحي ويلا، مزايا و معايب آن را مورد بررسي قرار دهيد.

چه طراحي ويلا، براي داشتن يک ويلاي زيبا، لازم و تاثيرگذار است؟

چرا طراحي ويلا، براي داشتن يک ويلاي زيبا لازم و تاثيرگذار است؟

امروزه ساخت ويلا در نقاط بسياري از کشور رايج است. اما هر خانه ويلايي با هر طرح و کيفيتي، زيبا، راحت و مورد پسند کارفرمايان نيست. در اينجاست که اهميت طراحي در ويلا خود را نشان مي‌دهد.

طرح خوب، زير بناي يک ويلاي لوکس و شيک است.

 طراحي هنرمندانه ويلا با ديد به خصوصيات سايت ويلا، ابعاد زمين، تعداد طبقات، خواسته هاي کارفرمايان شکل ميگيرد. قبل از مرحله ساخت، در طرح ويلا، پلان ويلا مجسم ميشوند. نرم افزارهاي پيشرفته مدلسازي، افراد را قادر مي سازد طرح ويلاي شخصي خود را قبل از ساخته شدن ببينند و هر تغييري که مي خواهند را در آن اعمال کنند.طراحي اصولي ويلا در واقع اصلي‌ترين قدم براي داشتن يک ويلاي زيبا است و اگر اين قدم اصولي و صحيح برداشته شود ساختمان ويلا زيبا، منحصر به فرد و پاسخگو به تمام نيازهاي ساکنان خواهد بود.

طراحي ويلا مدرن

طراحي ويلا به سبک مدرن گرايشي است در حوزه طراحي‌هاي ويلا که بر مبناي معماري سبک مدرنيسم ميباشد.طراحي حجم، نقشه ويلا مدرن و همچنين نماي ويلا مدرن همگي در اين رويکرد معماري صورت ميپذيرد.

اين سبک، امروزه با عنوان سبک جهاني شناخته ميشود.ويلاهاي مدرن متعلق به مکان و زمان خاصي نيست بنابراين مورد توجه بسياري از فعلان حوزه ساخت ويلا قرار دارد.بدين رو در حوزه طراحي و اجراي ويلا و همچنين محوطه سازي ويلا داراي محبوبيت بسيار است.

ايده مدرن ويلا ميتواند در غالب ويلا آپارتمان، ويلا يک طبقه يا ويلا مدرن دوبلکس بروز يابد.

نماي ويلا مدرن داراي سطوح شيشه خور وسيع است که از ترکيب احجام ساده شکل مي گيرد.اين گشودگي فضايي همراه با بازشوهاي بزرگ، فضاي داخلي ويلا را روشن ساخته و آن را به محوطه ويلا پيوند مي‌دهد.اين سطوح ارتباط قوي با فضاي محوطه ويلا ايجاد ميکنند و حسي از سبکي به وجود مي آورند.

مصالح ساخت ويلا مدرن:

مصالح ساخت ويلا مدرن عموما بتني سيماني است که رنگ هاي خنثي و سفيد در آن استفاده ميشود.

اگرچه بتن و فولاد  متريال اصلي براي بناهاي مدرن هستند اما با رويکردهاي معاصر و پست مدرن، از تنوعي از متريال مي توان براي ساخت ويلاي مدرن و اجراي نما ويلا بهره برد.

ويژگي‌هاي شاخص ويلا مدرن عبارتند از:

 • سادگي
 • کارکردگرايي
 • توجه به طبيعت و تنديس گرايي
 • حذف تزئينات و المان‌هاي زائد
 • شفافيت
 • پلان‌هاي باز
 • ترکيب احجام مکعبي و خالص

طراحي مدرن ويلا، اصول مدرنيسم، ساده گرايي و ديد جهاني به فضاي مسکوني را در ساخت ويلا نمايان ميسازد.

نماي ساده خانه ويلايي، فضاهاي داخلي روشن پر نور و تداخل حجمي خلاقانه، ويژگي هاي اصلي اين مدل ويلا ميباشد.

مدل ويلاي مدرن با کرتين والهاي شيشه اي، متريال بتن و سيمان و کشيدگي فرم ها، همچنين نقشه پلان ويلايي باز و سيرکولاسيون آزاد، داراي محبوبيت زيادي است.

اگرچه اصول اجراي ويلا مدرن مشخص است اما طرح‌هاي ابتکاري و اتخاذ رويکردهاي متنوع در به کارگيري آنها با در نظر گرفتن به نياز و سليقه ساکنان ويلا و کانسپت طرح، منجر به فرم و نماي ويلاهاي منحصر به فرد ميشود.

طراحي ويلا دوبلکس

تعريف طراحي ويلا دوبلکس؟

يکي از انواع طراحي بسيار محبوب ويلاسازي، طراحي ويلا دوبلکس است. در اين نوع، طبقات ويلا به واسطه راه پله اي آزاد غير محصور به هم مرتبط ميشوند.در واقع سقف اين راه پله، سقف نهايي طبقه آخر است و از همين رو يک ويد، حول آن شکل ميگيرد.

چرا طراحي ويلا دوبلکس را انتخاب ميکنيم؟

ويلايي دوبلکس پر طرفدارترين سبک ويلاسازي است.ويلاها در اغلب موارد براي اقامت يک خانواده هستند، بنابراين طرح ويلايي دوبلکس و نيمه دوبلکس نوع مطلوبي از طراحي به شمار مي رود.سقف بلند فضاي راه پله و ويد ايجاد شده، باعث دلبازي و روشني فضا ميشود.

چه چيز طراحي ويلا دوبلکس را خاص ميکند؟

يکي از مزيت هاي مهمي که در طراحي و اجراي ويلايي دوبلکس وجود دارد اين است که، از لحاظ فيزيکي بصري به توسعه فضايي مي انجامد و همچنين طبقات مي توانند به صورت پيوسته از طريق يک راه پله شاخص با فرمي جذاب به هم مرتبط شوند.

نقشه و پلان ويلا دوبلکس چگونه انجام مي شود؟

پلان ويلا دوبلکس بايد طوري سازماندهي شود که فضاهاي عمومي و خصوصي در ترازهاي مختلف ارتفاعي قرار گيرند. سبک رايج بدين گونه است که اتاق نشيمن و پذيرايي با تخصيص بيشترين مساحت به خود در طبقه پايين قرار مي گيرند. در جوار آنها آشپزخانه، اتاق ناهارخوري و البته يک سرويس نزديک ورودي اصلي جاي مي گيرند و در طبقه بالا اتاق خواب ها، هال خصوصي و سرويس ها و حمام ها، تراس ها و بالکن ها تعريف مي شوند.

شايان ذکر است که در بعضي از ويلاهاي لوکس که داراي شاه نشين هستند، در بالاترين طبقه ويلا اين فضاي نشيمن مجلل جاي مي گيرد که داراي بهترين ديد به پيرامون مي باشد.

در موارد ديگري از جمله طرحهاي اقليمي منطبق بر شرايط سخت آب و هوايي يا وجود شيب هاي تند سايت مي توان فضاهاي خصوصي و خواب را در پناه زمين و سطح پاييني طراحي کرد و طبقه بالا را به فضاهاي نشيمن و عمومي اختصاص داد که بهره مند از نور و گرماي خورشيد باشند.

طراحي ويلا دوبلکس

شناخت نمونه نما ويلايي دوبلکس از اهميت ويژه اي برخوردار است که گروه معماري ويلا 1000 توانسته است بيش از 600 نمونه ويلا دوبلکس و غيره ارائه کند.به نحوي که در ويلايي دوبلکس لاکچري، راه پله لوکس، نقطه کانوني فضاي داخلي ويلا تعريف مي شود.

ساخت ويلا دوبلکس در رويکردهاي سنتي تا مدرن امکان پذير است.

ويلا کلاسيک با تزئينات و دکوراسيون داخلي تجملي شکل ميگيرد، در حالي که طراحي هاي ويلاهاي مدرن دوبلکس بر سادگي و ارتباطات فضايي تکيه دارد.

نماي ويلايي دوبلکس با توجه به کانسپت طراحي و پلان ويلايي دوبلکس شکل ميگيرد.

ارتفاع زياد سقف ها و شيشه بندي هاي گسترده که در سراسر ويلا دو طبقه ادامه دارد، از ويژگي هاي اين نوع نما ويلايي ميباشد.

نمونه طراحي ويلا

هر نمونه طراحي ويلا با نگاه به مکان، مساحت، سبک و خواسته‌هاي کارفرما، ويژگي هاي متمايزي دارد.طرح خانه هاي ويلايي مي تواند بسيار متنوع باشد.نمونه طراحي‌هاي ويلا دامنه وسيعي از نمونه ويلاهاي کوچک تا طراحي و اجراي ويلا لوکس را در بر مي گيرد. ويلا با فضاي سبز و طبيعي قابل توجه، به صورت نمونه باغ ويلا نمود مييابد.

در اين راستا طراحي باغ ويلا در سبک‌هاي مختلف محوطه سازي ويلا صورت ميپذيرد.نمونه طراحي ويلا با ويژگيهاي سايت ساخت ويلا، منجر به ايجاد يک فضاي اقامتي ادغام در طبيعت ميشود.

آشنايي با نمونه ويلا در سبک هاي طراحي مختلف معماري، باعث تصميم گيري هاي منطقي در پروسه طراحي و ساخت ويلا ميشود.

مجموعه کارهاي ما شامل طراحي با انواع سبک‌ها و در مناطق مختلف با شرايط خاص و ابعاد متفاوت ميباشد.

در اين بين نمونه پلان و نقشه ويلايي نيز مختص هر پروژه و با درنظر گرفتن نيازهاي کارفرمايان محترم طراحي و ارائه ميشود.

طراحي ويلا تريبلکس

ويلا تريپلکس فضاهاي بيشتري را در ارتباطي عمودي با يکديگر تعريف مي کند.اين ويلا نيز مانند ويلاي دوبلکس داراي ارتباط آزاد بين طبقات است.

تفاوت با ويلا دوبلکس اين است که از راه پله و ويدها، سه طبقه ويلا به هم مرتبط ميشوند.

در اين طراحي راه پله‌هاي ارتباطي مي توانند در يک راستا و با يک ويد مشترک اجرا شوند.

در اين ويلاها طبق چيدمان فضايي پلان، در مکان‌هاي متفاوتي تعريف شوند.

طراحي ويلا ايراني

طراحي ويلاي ايراني، سبک طراحي معماري محبوبي است که در حوزه طراحي و اجراي ويلا مورد توجه قرار گرفته است.گرچه ساخت ويلا به سبب ماهيت لوکس و ييلاقي خود در نقاط مختلف، تقريبا با رويکردهاي مشابهي صورت مي گيرد، اما فرهنگ، مذهب و شيوه زندگي مردم، خواه ناخواه، فضاسازي ها را متاثر مي کنند.

طراحي ويلا سنتي با رويکردهاي مدرن مي تواند مبناي ويلا ايراني قرار گيرد.

در ويلا ايراني تلفيق ويژگي هاي اصلي ويلا مانند شفافيت، ترکيب احجام و ارتباط وسيع با فضاي پيراموني با سنت هاي معماري ايراني ترکيب شده و منجر به  ويلا ايراني مي شود.

طراحي ويلا لاکچري

طراحي ويلا لاکچري در اصطلاح به ويلاهاي لوکس و بزرگ اطلاق ميشود.ويلاهاي بزرگ پتانسيل فضاسازي و طراحي‌هاي خلاقانه اي را دارند.اگر به دنبال ساخت ويلا لاکچري هستيد که تمام خواسته اي شما را برآورده سازد.

اين نمونه ويلا ها در نقاط مختلف کشور، با شرايط مختلف آب و هوايي و انتظارات متنوع کارفرمايان، شکل گرفته اند.

اما همگي در يک ويژگي مشترک هستند :تجربه اقامتي لذت بخش و لوکس را براي ساکنان فراهم مي‌آورند.

نقشه ويلا مدرن يا لاکچري بر مبناي پلان ويلايي ترسيم مي شود که داراي چيدمان فضاهاي بزرگ و لوکس در کنار فضاهاي خدماتي است.

طراحي فضاهاي تفريحي و ورزشي سهم مهمي در اين پلان دارند.

طراحي داخلي ويلا لاکچري به صورت خاص و با ايده هاي بي نظير، همچنين استفاده از متريال لوکس صورت ميگيرد.

فضاهاي بزرگ و روشن با راه پله‌هاي شاخص و زيبا، کف ها و سقف‌هاي صيقلي و براق چشم هر بيننده‌اي را خيره ميسازد.

طراحي نما ويلا لاکچري نيز با فرم هاي خاص و تداخل احجام زيبا و سطوح شيشه خور بسيار شکل ميگيرد.

اجراي پنجره‌هاي بزرگ و کرتين والهاي شيشه‌اي به نماي ويلا حالت سيالي ميبخشد.

ايده طراحي در ويلا

ايده طراحي از اتودهاي اوليه حجم از مفاهيم جديدي از فضاسازي نشات مي‌گيرد.فرم‌هاي آزاد و محدوديت اندک در فضاسازي، اجراي ايده‌ طراحي ويلاي متنوع را ميسر مي‌سازد.با ديدن نمونه ويلا طراحي و ساخته شده مي توانيد ايده خود را با ما در ميان بگذاريد.اگر ايده خاصي نداريد، فقط کافيست تصور خود را از ويلاي رويايي خودتان بيان کنيد.طراحان خلاق ما، کانسپت اوليه را به بهترين شکل براي شما خلق ميکنند.

پلان ويلا دوبلکس مدرن

طراحي پلان ويلا دوبلکس مدرن جهت گيري، مساحت و ارتباطات فضاهاي داخلي ويلا را تعريف مي‌‌کند.ويلا بايد بر مبناي ايده طراحي و سايت پلاني صورت پذيرد که حاوي توپوگرافي زمين است.بهتر است در ابتدا با ديدن نمونه پلان‌هاي ترسيم شده توسط گروه طراحي ما آشنا شويد.سپس يک ليست از فضاها و خواسته‌هاي خود را تهيه کنيد و در اختيار ما قرار دهيد.قرار است شما در اين ويلا زندگي کنيد پس علاوه بر مسائل تکنيکي، بايد راحتي و رفاه شما نيز در نظر گرفته شود.

مثلا ممکن است شما نياز به يک فضاي باز براي برگزاري ميهماني ها، يک اتاق بازي و يا امکانات ورزشي و  تفريحي مانند استخر باشيد.جايگذاري صحيح ورودي، راهروها، راه پله و فضاهاي عمومي مانند آشپزخانه و نشيمن و فضاهاي خصوصي مانند اتاق خواب ها و حمام ها بايد با روابط فضايي صحيح نسبت به يکديگر صورت گيرد.

طراحي نما ويلا

طراحي نما ويلا  به صورت اصولي، ارزش ساختمان ويلا را دو چندان مي‌کند.در هنگام ورود به محوطه ويلا، در ديد اول، نماي آن است که نظرها را متوجه خود مي‌کند.طرح نما متاثر از پلان، ايده اوليه طراحي و سبکي است که براي ويلا انتخاب کرده‌ايد.وجود بالکن‌ها، تراس ها، جايگذاري ابعاد باز شوها، تاثير زيادي بر نما دارند.تعداد طبقات نيز به نماي آن هويت منحصر به فردي مي‌بخشد.نماي ويلا دو طبقه حسي متفاوت از نماي ويلا دوبلکس و نماي ويلا يک طبقه مي‌دهد.طراحي سبک ويلا به صورت کلاسيک، مدرن و روستيک، بيشترين بروز خود را در نما دارد.

باغچه در ويلا

ناگفته پيدا است که در شرايط امروزي که به سبب تراکم جمعيتي به ويژه در نواحي شهري، بناهاي مسکوني بسيار نزديک هم ساخته مي‌شوند، ويلاها به همراه فضاي سبز و طبيعي، در غالب باغ ويلا يا طراحي باغچه ويلا يک موهبت به شمار مي‌آيد. فضاي باز پيرامون ويلا مي تواند در برگيرنده فضاي سبز و مبلماني ساده بوده و فضاي دنج و دلپذيري را ايجاد کند و در راستاي تکميل نيازهاي فضايي ويلا قرار گيرد.

سخن پاياني

  در پايان اين نکته را بايد بگوييم که ما به عنوان يک گروه معماري که تخصصا در زمينه ويلا فعاليت مي‌کند، نمونه کارهاي طراحي ويلاي زيادي در سبک‌هاي مختلف ويلا مدرن،کلاسيک، روستيک در کارنامه خود دارد به خود ايمان داريم که با سابقه 15 ساله در اين امر توانسته ايم گامي موثر در اعتلاي جايگاه طراحي و معماري ويلا و همچينين شيوه‌هاي نوين ساخت در کشور برداريم که اين محقق نبود جز با استفاده از بهترين نخبه‌هاي معماران حاضر در ايران که اين نويدي باشد در پيشرفت و اعتلاي کشور در زمينه طراحي ويلا. 

منبع : طراحي ويلا

 چرا و چگونه طراحي اصولي ويلا هزينه هاي شما را کاهش مي دهد؟

هزينه طراحي ويلا هرگز نبايد اضافي به نظر آيد. بلکه برعکس، هزينه اي که براي يک طرح خوب پرداخت مي شود، به طور قابل توجهي هزينه هاي ساخت ويلا را کاهش مي‌دهد. چرا که طراحي معماري ويلا توسط طراح با تجربه و متخصص، داراي اشکالات اندکي است.

به همين دليل از تغيير طرح در حين اجرا، هدر رفت زمان، انرژي و منابع مالي جلوگيري به عمل مي‌آيد.

اجراي يک طرح خوب منجر به ارزش افزوده ملک ويلايي ميشود.

اگرچه سلايق متنوع، در سبکهاي طراحي به خصوص ويلا به وجود مي‌آيد، اما برنامه فيزيکي صحيح، جانمايي اصولي فضاها و طراحي نماي متعادل، هميشه طرفداران خود را دارد. پس حتي بعد از گذشت سالها جذابيت خود را حفظ ميکند و باعث افزايش قيمت ويلا خواهد شد.

چه زماني طراحي ويلا را آغاز کنيم؟

عوامل متعددي در پاسخ به اين سوال دخيل هستند. معمولا بعد از خريد و آماده سازي زمين ساخت ويلا، اقدام براي طراح ويلا آغاز ميشود.

فرآيند مرحله اي ويلا شامل چند مرحله از ايده پردازي کانسپت ويلا تا اجراي نقشه هاي اجرايي ويلا و فاز دو مي باشد.

برنامه زمان بندي را فراموش نکنيد.

با مشاوره با يک طراح حرفه اي ويلا مي توان زمان مورد نياز را براي هر مرحله حدودا برآورد کرد. بسته به وسعت طرح و بزرگي ويلا اين زمان متغير است.

فصل ساخت و ساز را در نظر بگيريد.

با کند شدن عمليات ساختماني در فصول سرد، بهتر است تهيه نقشه ويلا را به اين زمان‌ها موکول کرد و زمان مناسب ساخت را به فصول مناسب موکول کرد.

سبک‌هاي مختلف طراحي به همراه نمونه کار طراحي و ويژگي‌هاي آن‌ها؟

نمونه طراحي ويلا مي تواند دامنه اي از ويلاهاي لوکس و بزرگ را تا ويلاهاي کوچک ويلاهاي مينيمال را شامل شود.اگر شما طرفدار سادگي، تجدد گرايي و فضاي باز و روشن در ساخت ويلا  هستيد، ما طراحي سبک ويلا مدرن را به شما پيشنهاد ميکنيم.

نمونه طراحي هاي ويلا مدرن در زمره کارهاي شرکت طراحي ، Villa1000، سهم شاخصي را به خود اختصاص داده است.اين نمونه ها در تمام نقاط کشور شامل پروژه هاي ويلايي يک طبقه، دوبلکس و تريبلکس است.هر نمونه ويلا مدرن داراي ويژگي هاي متمايزي بنا بر ويژگي هاي سايت و خواسته هاي کارفرما ميباشد.

با وجود تنوع ويلاها، نماهاي شيشه اي وسيع، ارتفاع بلند سقف ها و فضاهاي باز، روشن و دلباز را مي توان در تمام انواع مدل ويلا شاهد بود. طراحي چهار نماي ويلا نيز با طرحهاي منحصر به فرد و ابتکاري، تفاوت آن را با يک خانه معمولي به خوبي آشکار ميکند.

 

انجام فصل دوم پايان نامه فوري با قيمت مناسب


انجام فصل دوم پايان نامه فوري با قيمت مناسب

در انجام پايان نامه فصل ادبيات پژوهش معمولاً يک بررسي عمومي است که کمبودهاي شناسايي شده در تحقيق، چگونگي پر کردن اين شکاف ها و توصيف استفاده از روش ها در اين فرايند را توضيح مي دهد. مروري بر ادبيات پژوهشي بسيار مهم است زيرا نشان دهنده درک جامع دانش آموز از مطالعه و فرايندهاي مورد استفاده در تحقيق است.

 

مروري بر ادبيات تحقيقي در انجام پايان نامه بايد چندين مورد را آشکار کند. يکي از آنها شامل توضيح يا شرح دقيق وضعيت فعلي مطالعه موردي شما است. ما مي دانيم که شناسايي مشکلات در يک حوزه خاص و نياز به حل مشکل در تحقيقات فعلي شما بايد در اين بخش به خوبي نشان داده شود و ما به شما ياد خواهيم داد که چگونه اين کار را به خوبي انجام دهيد.

 

انجام فصل دوم پايان نامه

براي يک مطالعه موردي فشرده، مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد که اين نياز را شناسايي کنيد تا مراحل خاصي را که بايد در تحقيقات شما مورد استفاده قرار گيرد توضيح دهيد؛ بنابراين مشاوران و مربيان حرفه اي ما شما را در روش هاي تحقيقاتي آموزش ديده کمک خواهند کرد. انجام پايان نامه تضمين مي کند که شما به گونه اي هدايت مي شويد که ادبيات تحقيقاتي ارائه شده شامل مطالعات اساسي تحقيقات شما باشد. اين کار به شما کمک مي کند تا مطالعات و تحقيقات موردي کافي و گسترده اي را که در متن پايان نامه ارائه شده است، ارائه کنيد.

 

نوشتن فصل دوم پايان نامه

از آنجا که روش تحقيق در ادبيات تحقيق گنجانده شده است، ما به شما ياد مي دهيم که هر ماده اي را که بخشي از کار تحقيقاتي است، مانند مجلات، کتاب ها و استنادها به درستي مستند سازي و نقل قول کنيد. اين امر تضمين مي کند که انجام پايان نامه بدون سرقت علمي نمايش داده مي شود.

 

پس براي ما چند نکته و آموزش بگذاريد تا فصل کارشناسي ارشد ادبيات پژوهشي تان را بنويسيد.

بخش يافته ها بخش عمده اي از پايان نامه است؛ بدنه پايان نامه نيز طولاني ترين بخش است و حاوي اطلاعات اصلي است که از پايان نامه حمايت مي کند. نوشتن يافته هاي يک پايان نامه هميشه شامل تحقيقات گسترده و تکيه بر اطلاعاتي است که براي حمايت از فرضيه تدوين شده است.

 

خريد فصل دوم پايان نامه

معمولا وقتي يافته هاي يک پايان نامه را مي نويسيد، به شما ياد مي دهيم که با قوي ترين نقاط و محتوا شروع به بحث در مورد فرضيه خود کنيد. در مورد يافته ها براي به دست آوردن يک پس زمينه براي بررسي اظهارات خود را با ارائه شواهد کافي بحث کنيد. در اين صورت مشاوران گروه تحقيقاتي تولو به شما کمک خواهند کرد تا شواهد و استدلال هاي کافي براي اثبات پايان نامه خود ارائه کنيد.

همانطور که شما نوشتن يک فصل در يافته ها / نتايج پايان نامه خود را، مشاوران ما به شما ياد مي دهد به پيروي از قوانين مختلف براي ارائه خلاصه شسته و رفته و آسان به خواندن. يکي از نگراني هاي اصلي شما هميشه بايد کلمات فني باشد. توصيه مي کنيم بحث هاي خود را در مورد پايان نامه به شيوه اي ساده و روان، بدون کلمات فني يا دشوار بنويسيد. اين کار هميشه تضمين مي کند که پايان نامه به راحتي درک مي شود. اگر در پايان نامه خود از مفاهيم فني استفاده مي کنيد، بايد مفهومي ارائه کنيد که شامل تعاريف چنين اصطلاحاتي باشد.

https://seekingalpha.com/user/55424147/comments
https://knowyourmeme.com/users/mariabains3
https://www.spreaker.com/user/15752165
https://justpaste.it/5bpt1
https://trello.com/mariabains
https://www.diigo.com/user/mariabains3
https://www.blogtalkradio.com/mariabains3
https://gitlab.com/MariaBains3
https://www.viki.com/users/mariabains3_160/about
https://visual.ly/users/mariabains3/portfolio
http://www.wikidot.com/user:info/mariabains3

تکنولوژي +H265 در دوربين مداربسته هايک ويژن


تکنولوژي +H265 در دوربين مداربسته هايک ويژن

تکنولوژي +H.265 يک الگوريتم هوشمند است که ادامه دهنده تکنولوژي رمزگذاري بر اساس استاندارد (H.265 (High Efficiency Video Coding و يا اصطلاحا HEVC است. در راه اندازي سيستم هاي مداربسته همواره با دو مشکل محدوديت پهناي باند و فضاي ذخيره سازي مواجه هستيم. هر دو اين موارد از جمله مواردي هستند که چنانچه به خوبي مديريت نشوند مي توانند هزينه زيادي را به سيستم تحميل کنند. به خصوص اينکه تکنولوژي دوربين هاي مداربسته با کيفيت HD و بالاتر در حال گسترش است و افزايش کيفيت مساوي است با فضاي بيشتر براي ذخيره و پهناي باند گسترده تر براي انتقال تصاوير. همچنين نحوه تنظيم دقيق بيت ريت تصاوير ويدئويي HD و ultra-HD، يک مسئله مهم در انتخاب دوربين مداربسته مناسب است.

به همين دليل لازم است که حجم تصاوير دوربين مدار بسته قبل از ضبط يا انتقال کاهش يابد. در اين رابطه راهکارهاي زيادي وجود دارد اعم از فشرده سازي MPEG ،JPEAG ،H.264 ،H.265 و.. که قبلا به آنها پرداخته ايم اما روش جديدتري با نام +H.265 توسط شرکت هايک ويژن اختصاصا براي فشرده سازي تصاوير مداربسته ابداع شده است که در ادامه به شرح آن مي پردازيم. تکنولوژي +H.265 بر اساس عوامل زير و به طور کامل و با توجه به ويژگي هاي نظارت تصويري زير بهينه شده است:

 • در ابداع اين تکنولوژي اين مورد در نظر گرفته شده است که اشياء متحرک ممکن است فقط چند بار در يک بخش با اهميت از تصاوير ظاهر شوند.(تعداد دفعات ورود جسم متحرک در کل فيلم ضبط شده درصد کمي را شامل مي شود)
 • با توجه به اينکه تمرکز بيننده عمدتا بر روي اجسام متحرک است پس مي توان از کيفيت بالاي تصوير در نقاط ديگر صرفنظر نمود.
 • فشرده سازي بايد با توجه به دو عامل تاثيرگذار بر کيفيت تصاوير شامل کارکرد نظارتي 24 ساعته و وجود نويز انجام شود.

تفاوت تکنولوژي +H.265 با ساير فرمت ها

مهمترين تفاوت در نحوه فشرده سازي +H.265 نسبت به ساير فرمت هاي فشرده سازي کاهش ميزان بيت ريت (تعداد بيت هايي که در يک واحد در ثانيه منتقل يا پردازش مي شوند) و نتيجتا کاهش مصرف پهناي باند (ميزان انتقال داده ها در بيت در ثانيه) است. با وجود تکنولوژي +H.265 شاهد کاهش ميزان چشمگيري از بيت ريت در تصاوير ويدئويي خواهيم بود. اين امر مستقيما باعث کاهش هزينه هاي مربوط به مصرف پهناي باند و فضاي ذخيره سازي در دوربين مدار بسته مي گردد.

 

به صورت جزئي تر نحوه عملکرد +H.265 به اين صورت است که ابتدا يک تصوير از محيط مورد نظر گرفته، و از آن به عنوان فريم پس زمينه استفاده مي کند.سپس تنها بر روي اشياء متحرک تمرکز کرده و هنگامي که سوژه متحرکي وارد ناحيه نظارتي شود، تصويري از جسم متحرک مي گيرد و از آن به عنوان فريم مرجع استفاده مي کند. چنانچه جسم به حرکت خود ادامه دهد، سيستم فقط اطلاعات مربوط به سوژه متحرک را به فريم پس زمينه اضافه مي کند.

براي مطالعه بيشتر مي توانيد مطلبي که در ادامه آورده مي شود را مطالعه کنيد. اساس فشرده سازي در +H.265 بر مبناي سه تکنولوژي کليدي زير صورت مي گيرد:

 • تکنولوژي کدگذاري طبق مدل پس زمينه
 • فناوري کاهش نويز در تصوير پس زمينه
 • کنترل نرخ بيت ريت

تکنولوژي کدگذاري طبق مدل پس زمينه

کدگذاري ترکيبي اساس عملکردي فرمت هاي فشرده سازي قبلي مانند MPEG2 ،MPEG4 ،H.264/AVC، و H265/HEVC است. در يک سيستم نظارتي مداربسته، اساسا اطلاعات پس زمينه ثابت باقي مي مانند، پس در نتيجه يک فريم پس زمينه به عنوان فريم مرجع براي کدگذاري باقي فريم ها در نظر گرفته مي شود. براي فريم هاي مختلف در تصاوير ويدئويي، با توجه به ويژگي هاي آنها روش هاي مختلفي از کدگذاري مورد استفاده قرار مي گيرند که در مجموع منجر به فشرده سازي بهتر مجموع تصاوير خواهد شد. تکنولوژي کدگذاري طبق مدل پس زمينه از بخش هاي اصلي تکنولوژي +H.265 هايک ويژن است. اين بخش خود به دو قسمت کدگذاري داخلي و مياني تقسيم مي شود.

1. کدگذاري داخلي (Inter-frame prediction): با استفاده از تکنولوژي جبران حرکت (block-based motion compensation) يک مدل پيش بيني شده از يک يا چند فريم ويدئويي يا فرمت هاي ويدئويي که از قبل کدگذاري شده اند ايجاد مي کند.

2. رمزگذاري مياني (Intra-frame prediction): بدين معني است که نمونه هاي ماکرو بلوک يا همان واحد هاي پردازشي تنها با استفاده از اطلاعاتي حاصل از ماکرو بلوک هاي قبلا منتقل شده از همان فريم ايجاد مي شوند.

 

فناوري کاهش نويز در تصوير پس زمينه

ميزان نويز تصاوير دوربين مداربسته معمولا در محيط هايي با نور کم افزايش مي يابد. وجود نويز از کيفيت تصاوير تا حد زيادي مي کاهد و يک اشکال بزرگ محسوب مي گردد. همچنين ميزان زيادي از بيت ريت کدگذاري شده را نيز اشغال مي کند. روش هاي قبلي براي کاهش نويز در تصاوير دوربين مدار بسته اغلب بر اساس بکارگيري تکنيک هايي براي کاهش نويز در کل تصوير مد نظر است که اين امر منجر مي شود تا بخش هايي از تصوير اصلي نيز حذف شوند.

در تکنولوژي +H.265، ابتدا سوژه هاي متحرک از پس زمينه تشخيص داده شده و جدا مي شوند. سپس براي هر قسمت از تکنيک هاي جداگانه و مناسب براي کاهش نويز در اين نقاط استفاده مي شود. در اين روش نه تنها ميزان نويز در تصاوير کاهش مي يابد بلکه کيفيت آنها نيز حفظ مي شود. اين تکنيک علي الخصوص براي محيط هايي با امکان ايجاد نويز بالا در تصاوير بسيار مفيد بوده و در کاهش نرخ بيت را نيز تاثير گذار است.

علاوه بر موارد بالا به طور معمول و به منظور حفظ کيفيت تصاوير، مقياس بکاررفته براي فشرده سازي، نويز موجود در تصاوير را نيز از بين مي برد. در فشرده سازي +H.265 با استفاده از يک الگوريتم تحليلي هوشمند تصوير پس زمينه و تصوير جسم متحرک از هم متمايز مي شوند. و به اين ترتيب تصاوير سوژه هاي متحرک و پس زمينه با استراتژي هاي مختلفي کد گذاري مي شوند.

کنترل نرخ بيت

اين فناوري به متوسط نرخ بيت در طول دوره هاي مختلف (معمولا 24 ساعت) مربوط مي شود. با کنترل ميانگين بيت ريت، دوربين مي تواند ميزان بيتي ريت را در صورت لزوم کاهش يا افزايش دهد. براي مثال دوربين مي تواند در ساعات شلوغ در يک مکان عمومي مانند بانک نرح بيت را افزايش، و سپس در زماني که بانک تعطيل است، آن را کاهش دهد. با استفاده از اين فن آوري ها، مي توان گفت که تکنولوژي +H.265 هايک ويژن کاملا مطابق با استانداردهاي H.265/HEVC ساخته شده است و در نتيجه با اکثر نرم افزار/سخت افزارهاي پشتيباني کننده H.265 سازگار است.

مقالات مرتبط براي مطالعه بيشتر:

 1. ضبط دوربين مدار بسته در حالت تشخيص حرکت /مدت ضبط دوربين مدار بسته
 2. دوربين مداربسته ضد نور
 3. تاثير هوش مصنوعي بر صنعت دوربين مداربسته
 4. مقايسه دوربين مدار بسته وارم لايت و استار لايت

 

راهنماي نگهداري و پرورش گياهان آپارتماني


راهنماي نگهداري و پرورش گياهان آپارتماني

چنانچه نکات فوق رعايت شوند قلمههاي اين گياه در آب، درون دانههاي ليکا و آب ريشهدار ميشوند، ولي ريشهدار شدن قلمه در درون دانههاي ليکا و آب مطمئنتر است. سادهترين روش پيچ دادن بامبو در خانه، استفاده از لامپ هالوژن است. توجه داشته باشيد براي اين کار بايد محيط خانه کاملا گرم و مرطوب باشد تا بامبو با سرعت بيشتري رشد کند. ابتدا با استفاده از يک منبع نور مصنوعي مانند لامپ هالوژن، نور را براي چند روز متوالي از يک جهت به گياه بتابانيد. بامبوخاصيت نورجذبي دارد، از اين رو جهت نور را تعقيب کرده و به طرف آن ميچرخد و موجب پديدار شدن حالت مارپيچي در ساقه ميشود.

بنابراين ساقه را بايد بالاتر از محل پوسيدگي بريد تا آوندهاي سالم مشاهده شوند (سطح برش سفيد و سالم ديده شود). سپس گلدان را به آرامي و در صورت لزوم با کمک يکي از دوستان خود کج کرده و گياه را از گلدان خارج کنيد. اگر قسمت زيرين ريشه داراي ريشه هاي ضخيم و در هم تنيده اس ، با اره هرس يک اينچ پايين (2.5 سانتي متر) را ببريد.

بنابراين از راههاي تامين رطوبت گياهان کمک بگيريد و با اسپري آب بر روي برگ ها و يا قرار دادن يک ظرف آب در کنار گلدان رطوبت مورد نياز آن را تامين کنيد. پس حداقل ماهي يکبار آب گياه رو تعوي کنيد و ظرف آن را با آب جوش بشوريد. با اين بخش از دلگرمهمراه باشيد تا با شرايط نگهداري گياه بامبو آشنا شويد. چند توصيه مهم براي نگهداري گياه «بامبو»با اين بخش از دلگرم همراه باشيد تا با شرايط نگهداري گياه بامبو آشنا شويد.

گياه را هرگز در جايي که نور مستقيم خورشيد بدان مي تابد نگذاريد بلکه در محلي روشن، نزديک پنجره قرار دهيد حتي مي توانيد اين گياه را در جايي که پنجره اي ندارد قرار دهيد، به اين شرط که هفته اي يک روز نور غير مستقيم بگيرد. اگر پژمردگي و زرد شدن در تمام برگها مشاهده ميشود احتمالا بايد مشکل از آب بامبو باشد. اگر ساقه سالم باشد و ريشهها تندرست باشند احتمالا کيفيت آب خوب نيست. (سنگين است. آلودگي دارد. کلر زيادي دارد و …) و اگر نه آب خوب است و سافه و ريشه هم سالم هستند. بايد دنبال عوامل محيطي ديگر مانند نور، دما يا آفات و بيماريها بود. بامبو در فنگ شويي ميتواند صلح و آرامش و انرژي را به خانهها هديه دهد.

قطر ساقه ? تا ? سانتي متر و برگ هاي آن از ?? تا ?? سانتي متر متغيير است. اين گياه کاملا آپارتماني است و بهترين نور براي آن نوري است که در فاصله حدود 3 متر از پنجره اي که جلوي آن پرده کشيده شده مي باشد. يک گياه بامبو را در گلدان قرار ميدهيد و با رسيدگي به آن برگهايش زياد ميشود، عدد يک در اين گياه به معني يک زندگي قوي به همراه رفاه است. معمولا براي کسب و کارهايي که تازه شروع به فعاليت کرده اند يک عدد از اين گياه به هديه برده مي شود. بعضي از انواع اين گونه، در کنار برگهاي سبز، گلهاي سفيد رنگي نيز دارند که معطر هستند.

دراسنا يا لاکي بامبو گياهي است که در دامنه کوه ها با رطوبت 65 تا 90 درصد رشد مي کند. به طوري که از آن در تزئين منازل و خانه ها استفاده مي شود. به همين دليل بسياري از گياه دوستان به دنبال راهي جهت تقويت بامبو خود هستند.

بامبو جزو گياهاني است که در هر زماني و فصلي مي توان آن را قلمه زد. ساقههاي گياه بامبو که امروزه از طرفداران زيادي برخوردار است و افراد زيادي تمايل به نگهداري آنها در خانههاي خود دارند، زماني که بيش از حد بلند ميشود نياز به کوتاه و مرتب شدن دارند. اگر قصد شما صرفا تکثير بامبو است بهتر است قلمه را از ? تا ? سانتي متر از زير گره ساقه جدا کنيد. گره اولين جايي است که جوانه بامبو از آنجا بوجود آمده است.

نور زياد باعث سوختن تنه و برگ هاي اين نوع بامبو مي شود . مي توانيد اين گياه را در پشت پنجره هاي شمالي و شرقي با رعايت فاصله ي ? الي ? متري آن از پنجره نگهداري کنيد . در اين حالت فوراً آب گياه را عوض کنيد و اصلا به آن کود و يا مواد مغذي ندهيد. در اين حالت مي توانيد ساقه را از محلي که زرد شده ببريد و دوباره آن را در آب قرار دهيد تا ريشه تشکيل شود. اما اگر بين چندين بامبوي موجود، اين اتفاق فقط براي يکي از آنها افتاد و يکي از آنها زرد شد، مي توانيد همان را از مجموعه بامبوها خارج کنيد.

اين قطره نه تنها گياه شما را تقويت کرده و به رشد آن کمک مي کند، بلکه مقاومت گياه را نيز افزايش مي دهد. به اين ترتيب از گياه بامبو شما در برابر تنش هاي محيطي، حشرات و بيماري ها محافظت مي شود. گياه را به مکان روشن تر و به دور از نور مستقيم خورشيد انتقال داده و از محلول هاي مايع و مخصوص بامبو استفاده کنيد .

به طوري که اين اسيد سبب افزايش جذب ساير مواد مغذي در گياه بامبو شده و به اين ترتيب در رشد اين گياه تاثير به سزايي خواهدداشت. البته اين گياه را ميتواند از طريق پاجوش هم تکثير کرد اگر جوانههايي از کنار گياه ميرويند را جدا نماييد و در آب قرار دهيد ميتوانيد اين گياه را به شکل پاجوش تکثير نماييد. گل بامبو براي درمان اختلالات معده،گياه بامبو براي بيماران مبتلا به آسم،براي درمان اختلالات مربوط به قاعدگي،براي درمان کرم هاي روده اي،براي درمان اختلالات ريوي,براي درمان زخم ها مفيد است. چنانچه ساقه گياه بيش از حد به زردي گراييد، نشان آن است که به گياه بيش از اندازه کود داده شده است. در اين صورت فوراً آب آن را عوض کنيد و تا يک ماه به آن غذا ندهيد. 7- چنانچه جوانه تنهايي سرساقه گياه، يعني بالاي قسمت حلقوي گياه از ده بند يا گره بلندتر شده است، بايد پنج بند آن را بريده و براي تکثير از آن استفاده کرد.

ساعات کاري هر روز از ساعت 10 الي 21 و ايام تعطيل، فروشگاه تعطيل ميباشد. گل پپروميا چروک گياهي بسيار لوکس و مينياتوري و از خانواده ي فلفل هاست . اين گياه علاوه بر استفاده به عنوان گل آپارتماني از عصارهاش براي افزايش حجم مواد معدني استخوان مانند کلسيم و فسفر استفاده ميشود و در پزشکي استفاده مؤثري دارد. ساقه و برگ هاي سالم و شاداب باشد و سبزينه ام کم رنگ نشده باشد.

برگ اين گياه مي تواند در ترميم زخم هاي گوارشي موثر باشد . دمنوش برگ اين گياه براي از بين بردن کرم هاي روده کاربرد دارند . پيچاندن بامبو انواع مختلفي دارد که در زير به آن مي پردازيم .

اگر تعداد بامبوها در يک گلدان زياد باشد بيشتر هم رشد خواهند کرد. در بامبوي برگ سبز ، ارتفاع ساقه به ?? تا ??? سانتي متر مي رسد و مشخصا رنگ برگ ها نيز سبز پررنگ است. براي معرفي بامبو و شرايط نگهداري آن با اين مقاله از مجله گل و گياه گاردن مارکت همراه باشيد. مي توان از طريق بريدن ساقه در تابستان و قرار دادن آن در آب گياه بامبو را تکثير کرد . گياه بامبو دوست دارد در مرکز توجه قرار گيرد پس بهتر است با توجه به نياز نوري گياه آن را در مرکز خانه قرار دهيد . اگر گياه شما بوي بدي مي دهد، احتمالاً بخاطر آلوده شدن آبش، شروع به فاسد شدن کرده است.

اگر بخواهيم دماي مناسبي براي نگهداري از بامبو در آپارتمان در نظر بگيريم بايد دما را بين 18 تا 25 درجه نگه داريم. چرا که از آنجايي که اين گياهان هواي بسيار گرم را دوست ندارند در دماي بالاتر از 28 درجه شروع به پوسيدن مي کنند. دلچسب بودن دماي معتدل براي آن ها نيز باعث مي شود در دماي پايين تر از 10 درجه آسيب ديده و بيمار شوند. بنابراين سعي کنيد دماي خانه را در فصل هاي سرد و گرم سال براي آن ها معتدل نگه داريد.

همچنين مي توانيد با مراجعه به مقاله موجود در وبلاگ ما يعني " آشنايي با گل بامبو" درباره شرايط نگهداري، انواع بامبو و بيماري هاي گل بامبوي تايلندي اطلاعات مفيدي کسب کنيد. بامبو گياهي از خانواده دراسناهاست که بومي مناطق استوايي غرب آفريقا و آسياي جنوب شرقي است. نگهداري و تکثير بامبو در محيط خانه نيز بسيار ساده بوده، يکي از روشهاي ازدياد اين گياه قلمه زدن است و در هر زماني و فصلي مي توان آن را قلمه زد.

اما اگر گياه شروع به رشد علفي کرد يا رنگ سبزش کمرنگ شد، نور بيشتري به آن بدهيد. فروشگاه اينترنتي تي تي گيفت مفتخر است کهسفارش آنلاين گل و هداياي شما را با بهترين کيفيت و بالاترين سرعت در سراسر ايران آماده کرده و به نزد عزيزانتان ارسال مي کند. با ارسال گل و هديه توسط گل فروشي آنلاين تي تي گيفت عشق، زيبايي و طراوت را تقديم قلب هاي پر مهر عزيزانتان خواهيد کرد.

گياه را در مقابل کولر يا دريچه دستگاه تنظيم دما يا پنجره بادگير قرار ندهيد. اگر جلبک درون آب به وجود آمده، به اين دليل است که تابش نور، به سمت آب و ريشه هاي گياه است. ظرف شيشه اي بامبو را در هنگام تعويض آب به طور کامل ضدعفوني کنيد و با مواد شوينده مانند وايتکس بشوييد. بهتر است براي داشتن برگهاي جديد و گياهي سالمتر، گياه را به محل گرمتري منتقل کنيد. دماي محيط بايد براي گياه متعادل باشد و در صورت وجود هواي خيلي سرد براي بامبو ممکن است گياه تمايلي به دادن برگ جديد نداشته باشد.

طرز نگهداري گياه بامبو در خانهسفيد شدن قسمتي از ساقه بامبو که نشان دهنده نوعي آفت در گياه است. براي از بي بردن آفت مي بايست مقداري صابون به ساقه گياه توسط يک قلم مو بماليد و چند ساعتي آن را کنار بگذاريد و سپس به خوبي آن را شستشو دهيد تا آفت هاي آن از بين برود. با اضافه کردن گل و گياه به فضاي داخلي خانه مقدار اکسيژني را که تنفس ميکنيد بيشتر خواهيد کرد. خوشبختانه نگهداري از گل و گياه در فضاي داخلي خانهها اين روزها بيش از گذشته باب شده كه گياه بامبو در ميان اين گياهان ازجمله محبوبترينهاست. مراقبت از اين نوع گياه ويژگيهاي خاص خود را دارد که شايد از برخي آنها مطلع باشيد اما امکان دارد درباره بعضي ديگر اطلاعي نداشته باشيد. در اين مطلب براي اينکه از بامبوي محبوبتان به نحو احسن مراقبت کنيد شما را راهنمايي ميکنيم.

اگر از اين گياه به خوبي مراقبت کنيد تا يک متر هم بلند مي شوند. گياه را در کنار رادياتور و يا در معرض باد کولر و کنار تلويزيون قرار ندهيد. © کپي بخش يا کل هر کدام از مطالب کوکا توسط سايت هاي ديگر بدون کسب اجازه قبلي ممنوع مي باشد. خورشت اسفناج گردو دامغاني يک خورشت اصيل ايراني بسيار مقوي و خوشمزه است. از خواص شگفتانگيز گردو اينکه يک منبع غني از چربيهاي سالم مثل امگا 3، پروتئين و فيبر است. حتي برخي از گونه هاي بامبو بعد از ?? يا ??? سال گل مي دهند.

علاوه بر اينها از آنجا که در فرهنگ فنگ شويي معتقدند که اين گياه شانس به ارمغان مي آورد بسيار مورد استقبال قرار گرفته اند. در روش نگهداري بامبو در خاک ژله اي، غذاي مورد نياز گياه از طريق خاک ژله اي تامين مي گردد. بامبولاکي از گياهاني است که اين روزها طرفداران زيادي را به علت سهولت پرورش و نگهداري آن پيدا کرده است. اين گياه به نام هاي دراسيناي روباني و گياه نواري يا روباني و يا خيزران خوش قدم، خوش يمن مشهور است.

با عضويت رايگان در پلتفرم ستاره به گلچيني ازبهترين مطالب و منابع اطلاعاتي به زبان فارسي دست پيدا کرده و از ابزارها و امکانات مخصوص کسب و کارها نيز استفاده نماييد. قسمت بالاي قلمه را به وسيله چسب مخصوص يا شمع بپوشانيد و توجه داشته باشيد، تمامي قسمتهاي بالاي ساقه پوشيده شده و روي بخشهاي ديگر ساقه و برگها چسب يا شمع ريخته نشود. در طول دوره رشد، آب کافي در اختيار گياه قرار بگيرد و دچار تنشهاي محيطي نشده باشد. بهره مندي از مشاوره رايگان از مديريت فروشگاه ملي به منظور شرح دکوراسيون مورد نظر و . نحوه و چگونگي گل آرايي آتليه ها ، ديزاين و گل آرايي تالار هاي پذيرايي ، دفاتر اداري ، گل مصنوعي براي تزيين خانه و .

مناطق شمالي کشور ايران از مناطق مساعد جهت رويش و پرورش بامبو ميباشد. بامبوهايي که به صورت شاخهاي در داخل کشور خريد و فروش ميشوند معمولا وارداتي بوده و معروف به لاکي بامبو هستند. طول برگهاي گياه لاکي بامبو معمولا حدود 15 تا 30 سانتيمتر ميباشد و عرض آن‌‎ها حدود 3 تا 7 سانتيمتر است. آنها با پيچ و خم دادن به بامبو آن را به شکل زيبايي تبديل ميکنند. طول برگهاي بامبو نيز به 20 تا 25 سانتيمتر و عرض آن به 4 تا 5 سانتي متر ميرسد. گياه بامبو به صورت سبز تيره يا ابلق که سبز و سفيد يا سبز و زرد هستند وجود دارد.

https://slides.com/nelliestein4

https://logopond.com/NellieStein4/profile/500230/?filter=&page=

https://qiita.com/NellieStein4

https://www.cplusplus.com/user/NellieStein4/

https://8tracks.com/nelliestein4

https://weheartit.com/NellieStein4/uploads

http://www.authorstream.com/NellieStein4/

https://gab.com/NellieStein4

 

 

هديه شب يلدا


هدیه شب یلدا

هدیه شب یلدا از دل شبی طولانی و باشکوه می آید و کلمه عشق را می آورد. این هدایا نمادی از دل ترش و شیرینی زندگی است که مانند هندوانه باشد و مانند انار باشد تا به رگ های قلب جان بدهد. هر سال طولانی ترین شب سال زیباتر می شود اگر این شب طولانی و پر نور را با هدایایی خاص تزئین کنیم و با آن دل دیگران را شاد کنیم و مانند این شب طولانی برایشان آرزوی زندگی طولانی و با عزت کنیم. یلدا دختر زیبایی است که با شکوه زمستان می آید و دل آسمان تاریک شب را با خود می برد. خرید کادو یلدا از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی  چاپار آنلاین یکی از جذاب ترین هدایایی است که به جرأت می توانیم نام ببریم.

m1_awkn.jpg

 

هدیه شب یلدا چیست؟

برای اینکه بتوانیم معنی و ریشه حال شب یلدا را بفهمیم، بهتر است این مناسبت یعنی شب یلدا را بشناسیم و به رازهای حال این شب بزرگ بپردازیم. یلدا، انقلاب زمستانی است و پس از انقلاب، تابستان پس از شش ماه می آید تا شب های طولانی سال را نشان دهد و از زمستان سرد صحبت کند. یلدا برای او صفا، وحدت و عشق به ارمغان می آورد و به یاد می آورد که با هم بودن می تواند هر شب سرد طولانی را به چشمه ای سرسبز و پر از نشاط تبدیل کند.

 

در شب یلدا عزیزان و اقوام دور هم جمع می شوند و فرصتی است تا همه به اهمیت کنار هم بودن و حافظ خوانی و ایجاد فضایی عرفانی پی ببرند. علاوه بر فال که یکی از اعمالی است که در این شب انجام می شود، یلدا نشانه های منحصر به فرد دیگری نیز دارد، مانند وجود یک سری غذاها در وسط سفره شب یلدا (انار، هندوانه و گردو) که به ما می دهد. یک میز رنگارنگ هدیه شب یلدا نیز نشانه ای از همان نمادهای ذکر شده در دل خود دارد که به این هدیه ها ویژگی های خاصی می بخشد که می تواند خاطره ای خاص در ذهن اعضای خانواده باقی بماند.

 

هدایای شب یلدا چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی جشن‌های ایران باستان دارای نشانه‌ها، نمادها و ساختارهایی هستند که در تزیین کادو شب یلدا از همین مجموعه نشانه‌ها استفاده می‌شود و آن هدیه با لباسی خاص پوشانده می‌شود. هدایای یلدا اغلب نشانه عشق و با هم بودن است و با اشکال زمستانی مانند دانه های برف تزیین می شود. همچنین نماد هندوانه و دانه انار در هنر هنرمندانی که از آن در کادو شب یلدا استفاده می کنند به چشم می خورد تا با دیدن آن یاد یلدا و وجود عظیم آن بیفتیم. هدایای شب (یلدا) باید به گونه ای ساخته شود که ما را به یاد گرما در سرما بیاندازد، به همین دلیل از رنگی مانند قرمز برای تزیین این هدایا استفاده می شود.

 

چرا باید کادوی شب یلدا را تهیه کنیم؟

بهتر است بگوییم که هدیه دادن در شب سرد، یاد و خاطره ما را در دل عزیزانمان زنده نگه می دارد و شادی آنها انرژی مضاعفی را برای ما می افزاید. هدیه شب یلدا مهم است زیرا می تواند مستقیماً با روح ارتباط برقرار کند و مسیر جذابیت را نیز طی کند. این هدیه در تمام زمستان جلوی چشمان ما و عموم مردم است و وجود ما را در کنار هم در شب های سرد و تاریک یادآوری می کند.

 

مراسم شب یلدا برای عروس و داماد چگونه است؟

مرسوم است که بعد از عروسی اولین تاریخ سال را به شکلی خاص ذخیره می کنند زیرا خاطره خوبی از خود به جا می گذارد. این رسم مجموعه ای از آیین ها را به همراه دارد. مثلاً در برخی از شهرهای ایران رسم بر این است که شب اول شب چله یا یلدا خانواده داماد با سینی های پر از انار و هندوانه و هدایای یلدا از خانواده عروس استقبال می کنند. آنها با هم جشن می گیرند. اما معمولا در شب اول یلدا، خانواده عروس در خانه سفره می چینند و مادر عروس به عروس کمک می کند تا اولین و زیباترین سفره یلدا را به دلخواه بچیند. هدایایی که به این مهمانی آورده می شود، هدایای شب یلدا و تنقلات شخصی مانند انار، هندوانه و گردو به همراه شکر، شمع و دیوان حافظ برای افزودن به برکت سفره می باشد.

 پیشنهاد ما برای هدیه برای عروس در شب یلدا محصولات آرایشی اصل نظیر لوازم آرایش صورت، لب، چشم و ابرو می باشد،همچنین پک های مراقبتی مو مثل انواع ماسک مو و حالت دهنده مو و وسایل برقی مثل سشوآر و اتو مو می باشد.همچنین انواع عطر های اصل و با کیفیت در تمام محدوده های قیمت می تواند شب یلدایی خاطره انگیز بسازد.

خرید آنلاین جدیدترین و بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی و عطریات از برندهای معتبر خارجی و ایرانی با بهترین قیمت و تضمین اصالت کالا، امکان بازگشت کالا تا ۷ روز، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، خرید امن و ارسال رایگان در تخفیفات واقعی در فروشگاه اینترنتی چاپار آنلاین را در این یلدای شگفت انگیز تجربه کنید.

خرید لوازم برقی اصل

https://www.mixcloud.com/AkashFras5/
https://www.sbnation.com/users/AkashFras5
https://www.reverbnation.com/female283?profile_view_source=header_icon_nav
https://unsplash.com/@akashfras5
https://www.evernote.com/shard/s356/sh/04d12ae4-734e-fa0d-c544-5d868b4996c7/b1599069364f99cd3cac697b33ab1557
https://www.liveinternet.ru/stat/chaparonline.com/
https://coub.com/akashfras5

نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي


با درج آگهي  در وبسايت کرج آگهي ديده شويد.

پربازديدترين سايت تبليغاتي در استان البرز

شما مي‌توانيد فروشگاه، محصولات و خدمات خود را در سايت کرج آگهي ثبت و از اين طريق به تعداد کثيري از مشتريان معرفي شويد. به طور حتم بهره‌مندي از تبليغات در اين سايت باعث جذب مشتري بيشتر و افزايش درآمد شما مي‌گردد.

درج آگهي در وبسايت کرج آگهي به دو صورت کاملاً رايگان و ويژه (با تعرفه اي مشخص) به‌راحتي قابل انجام است.

?? #تعرفه_آگهي ??

? #آگهي_رايگان ??

?  مشاهده جزئيات بيشتر در سايت کرج آگهي (https://karajagahi.com/)

 

?#آگهي_شبکه‌‌ _اجتماعي ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 2 استوري در اينستاگرام

? نمايش لينک سايت و شبکه‌اجتماعي شما

? آگهي هرگز پاک نمي‌شود.

?? هزينه آگهي: 3?000 تومان

 

? #آگهي_سه_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 1 پست دائمي و 9 استوري در اينستاگرام

? نمايش لينک سايت و شبکه‌اجتماعي شما

? امکان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي 3 ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي: 2?0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: 200000 تومان

 

?#آگهي_شش_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 1 پست دائمي و 18 استوري در اينستاگرام

? نمايش لينک وبسايت و شبکه‌اجتماعي شما

? امکان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي ? ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي (10%تخفيف): ??0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: ?00000 تومان

 

?? ثبت رايگان آگهي از طريق لينک زير????

https://karajagahi.com/ثبت-آگهي

دوربين مدار بسته


دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته: یک دستگاه الکترونیکی است که تصاویر را دریافت کرده و به یک

دستگاه ضبط کننده یا نمایش دهنده انتقال میدهد.دوربین های مدار بسته معمولا دو

کاربری اصلی دارند:

کاربری امنیتی: از دوربین مدار بسته برای افزایش امنیت محل نصب استفاده مشود. این

افزایش امنیت میتواند شامل پیشگیری یا پیگرد اعمال مجرمانه باشد.

کاربرد نظارتی: از دوربین مدار بسته برای نظارت بر عملکرد افراد یا تجهیزات استفاده

میشود. دوربین های مدار بسته معمولا از تجهیزات مشترکی ساخته میشوند. مهمترین

بخش یک دوربین مدار بسته چیپ تصویر آن میباشد. این چیپ تصویر وظیفه تبدیل

رشته های نوری به اطلاعات دیجیتال را بر عهده دارد. قیمت دوربین مدار بسته با توجه به

قابلیت های آنها و کیفیت ساختشان متغییر است.

سیستم امنیتی

دوربین های مدار بسته یکی از اصلی ترین ابزارهای حفاظتی در دنیای امروز به شمار میرود.

دوربین ها بر اساس نوع انتقال تصویر به دسته هاس wireless, ahd, ip, analog تقسیم

بندی میشوند. در کنار آنها HDCVI داهوا و HDTVI هایک ویژن هم هستند که منحصرا

توسط این دو برند تولید میشوند و تصاویر HD را بر بستر ANALOG انتقال میدهد.

همچنین دوربین ها را بر اساس شکل ظاهری میتوان در گروه های بولت، دام، و اسپید دام

قرار داد.

دوربین ها از نظر کاربرد و ظاهر

دوربین مدار بسته دام dome

معنای لغوی دام بمعنی گنبد میباشد، در واقع دوربین مدار بسته دام به معنی دوربینی

است که به شکل گنبد بوده و عنوا درن دیگری که درباره آن بکار می رود دوربین های

سقفی است، این دوربینها بیشتر بر روی سقف نصب شده و در کیفیت و اشکال مختلفی

در بازار موجود هستند.

دوربین مدار بسته دام dome

دوربین های صنعتی

استفاده از این دوربین در بازار ایران بر خلاف نامش منحصر به مصارف صنعتی نیست، نام

اصلی این دوربین ها body camera میباشد و به شکل مکعب مستطیل هستند، بطور

معمول قابلیت تعویض لنز برای این دوربین ها در نظر گرفته شده است و از آنها بیشتر در

جاهایی استفاده میشود که زوم با فوکوس خاصی مد نظر باشد.

دوربین های صنعتی

دوربین مینیاتوری

دوربین های مینیاتوری یا mini camera دوربین مدار بسته کوچک موجود در بازار است،

این نوع دوربین بیشتر به عنوان دوربین مخفی بکار میرود.

دوربین مینیاتوری

دوربین چرخشی یا اسپیددام speed dome

به دوربین های مدار بسته ای که در آنها قابلیت چرخش دوربین در جای خود بوسیله

کنترل کننده یا اتوماتیک فراهم شده باشدف به دوربین های چرخشی، دوربین های گردان

یا اسپیددام و یا ptz گفته میشود. از این دوربین ها بیشتر در مواقعی استفاده میشود که

فرد نیاز داشته تصاویر دوربین مدار بسته همزمان نظارت کند، از این رو فرد میتواند با

استفاده از قابلیت ptz سیستم های مدار بسته، دوربین را به هر جهت که میخواهد

بچرخاند و در جا که میخواهد زوم کند. دوربین های اسپیددام به دلیل تعبیه شدن موتور

روی آنها از قیمت بالاتری نسبت به سایر دوربین های مدار بسته را داراست.

دوربین چرخشی یا اسپیددام speed dome

قابلیت دوربین های مدار بسته

قابلیت DWDR

DWDR دیجیتال، یک تکنیک نرم افزاری است که از طریق تنظیم اشعه گاما برای بهبود

نقاط تاریک تصویر کار میکند. در WDR برای تصویر برداری از دو پردازنده استفاده میشود،

یک پردازنده نقاط روشن و دیگری نقاط تاریک تصویر را برداشت کرده و از تلفیق این دو

تصویر با کیفیت بدست میاید، ولی در WDE این کار توسط نرم افزار صورت گرفته میگیرد.

DWDR از ۱ تا ۸ قابل تنظیم است ولی باید با احتیاط و با توجه به شرایط نوری تصویر

تنظیم شود تا باعث بدتر شدن عکس نشود.

قابلیت WDR

WDR یا دامنه دینامیکی بالا در مورد دوربین هایی مورد استفاده قرار میگیرد که بازه

دینامیکی بیشتری از دوربین های عادی دارند. اختلاف سطح نور در محیطهای مختلف یکی

از مشکلات اصلی دوربین ها است. این مشکل زمانی ایجاد میشود که یک منبع نور قوی

مانند خورشید در یک محیط نسبتا تاریک وجود دارد. وجود منبع نور باعث خواهد شد

دیافراگم دوربین بسته شود و قسمت های کم نورتر بصورت کاملا تاریک به نمایش در

خواهند آمد. برای رفع این مشکل از دو مکانیزم مختلف BLC و WDR استفاده میشود. در

مکانیزم WDR دوربین به دو CCD سرعت بالا و سرعت پایین و سپس CCD سرعت بالا

تصویر را پیمایش میکنند. پس از آن دو تصویر به دست آماده از این دو حسگر با هم

ترکیب می شوند و تصویر نهایی را تولید میکنند که نور مناسبی هم در نقاط هم نور و

هم در نقاط پر نور دارد. استفاده از مکانیزم WDR تا حد زیادی مشکل اختلاف سطح نور را

حل میکند اما عیب هایی نیز دارد مانند:

 • نویز موجود در قسمت های مختلف تصویر ممکن است متفاوت باشد. مخصوصا در قسمت های تیره تصویر معمولا نویز بیشتر است.
 • ممکن است سطح روشنایی قسمت هایی که بین دو سطح با روشنایی مختلف قرار دارند متفاوت باشد.
 • ممکن است زنده بودن رنگ ها به شدت کاهش یابد.

قابلیت WDR

BLC

در واقع این قابلیت وظیفه جبران و تنظیم میزان روشنایی نقاط مختلف تصویر را بر عهده

دارد. بصورتی که اشیاء تاریک نیز به خوبی در تصویر را بر عهده دارد. به صورتی که اشیاء

تاریک نیز به خوب در تصویر دیده میشوند. این قابلیت اکثرا در مواقعی استفاده می شود

که دوربین در حال تصویر برداری از در و یا چنجره ای باشد که نور زمینه و محیط بیرون

باعث مات شدن تصویر داخل میشود. و به این وسیله اشیاء و یا چهره های موجود در

محیط داخل کاملا واضح دیده میشوند.

این اشکال به این صورت ایجاد میشود که دوربین مدار بسته میزان باز بودن Iris را بر

اساس میانگین نور تصویر محاسبه میکند. زمانیکه میانکین گفته شده از مقدار معین

شده فراتر رفته باشد دوربین مدار بسته با بالا بردن دریچه شاتر و کاستن از روزنه دریچه

لنز میزان نور دریافتی را کاهش میذهد لذا سطوح کم نور تصاویر تیره میشوند که با بکار

گیری الگوریتم BLC یا جبران سازی نور پس زمینه به مناطق ۶ گانه تقسیم میشود که هر

منطقه دارای یک ضریب مثلا ۸ باشد حتی اگر در آن نور کمی باشد عدد آن در میانگین

گیری برای تنظیم دریچه لنز تعیین کننده میباشد نهایتا تصویر در بخش آن شفاف تر

میشود در حالیکه تصویر در بخش های پر نور ممکن است از چنین رزولوشنی بر خوردار

 ne Crossing استفاده کنید.

http://archives.lametropole.com/article/bouffe/vins/des-bordeaux-de-r%C3%AAve

http://www.lucka-uprava-sdz.hr/galerija/emodule/566/eitem/72

https://www.weddingmapper.com/topics/767-anyone_had_reception_at_congress_plaza_hotel___

http://www.usatrip.be/?page_id=2#comment-426343

 

 

 

  عناوين مطالب پربازدید