شکايت جديد عليه اپل: چرا تلگرام را از اپ استور حذف نمي‌کنيد؟


شکايت جديد عليه اپل: چرا تلگرام را از اپ استور حذف نمي‌کنيد؟!

اخبار اپليکيشن‌هااپل

 

تلگرام يکي از پرطرفدارترين پيام رسان‌هاي جهان است که اخيراً مرز 500 ميليون کاربر فعال را نيز رد کرد. با اين حال، تلگرام همواره در ايالات متحده دچار مشکلات حقوقي بوده و نتوانسته آن‌طور که بايد و شايد خودي نشان دهد. در تازه‌ترين مورد از درگيري‌هاي حقوقي مرتبط با تلگرام، تشکيلاتي موسوم به “ائتلاف براي وب امن‌تر” از اپل به خاطر حذف نکردن تلگرام از فروشگاه خود شکايت کرده است! اعضاي ائتلاف اين پرسش را مطرح کرده‌اند که چرا بايد Parler از اپ استور حذف شود اما تلگرام نه؟

اخيراً و در پي حمله هواداران دونالد ترامپ به کنگره آمريکا، اپليکيشن پيام رسان Parler به دليل آنچه که عدم توانايي نظارت بر محتواي ارسالي کاربران ناميده شده، از فروشگاه‌هاي اپل، گوگل و آمازون حذف شد. حالا تشکيلات غيرانتفاعي “ائتلاف براي وب امن‌تر” با ارائه يک دادخواست مدعي شده که تلگرام نيز همين مشکل را دارد و اپل در اجراي سياستي‌هايي که خود تعيين کرده است، به صورت دوگانه رفتار مي‌کند.

بيشتر بخوانيد:  تجهيزات دوربين مداربسته     دوربين مداربسته چيست؟

در پاسخ به اين ادعا، پاول دورف بنيان‌گذار و مديرعامل تلگرام با ارسال پيامي در کانال شخصي خود اعلام کرد که اين پيام رسان در طول هفته‌هاي گذشته نظارت کافي در خصوص حوادث پايتخت آمريکا داشته و به گزارش‌هاي مربوط به محتواي ترويج کننده خشونت رسيدگي کرده است. به گفته دورف، تيم نظارت تلگرام پيام‌هاي متعددي را که به نوعي مروج خشونت بودند، شناسايي و مسدود کرده و در عين حال به گزارش‌هاي مردمي نيز در اين خصوص رسيدگي کامل کرده است.

اپل پيش از اين و در سال 2018، تلگرام را به دليل انتشار محتواي غيراخلاقي از فروشگاه اپ استور حذف کرده بود اما در ادامه با افزايش نظارت اين پيام رسان بر روي محتواي منتشر شده در کانال‌ها و گروه‌ها، دوباره به اپ استور بازگردانده شد. حال بايد ديد آيا شکايتي که عليه اپل مطرح شده مي‌تواند اين شرکت را مجبور کند تا دوباره پيام رسان تلگرام را از دسترس خارج کند يا نه.

بيشتر بخوانيم: بهترين دوربين مدار بسته     انواع دوربين مدار بسته

 

 

مزاياي طراحي سايت فروشگاهي و شرکتي


مزاياي طراحي سايت فروشگاهي  و شرکتي

براي کسب اطلاعات بيشتر در زمينه طراحي سايت شرکتي  اينجا کليک کنيد و از مزاياي مشاوره شرکت پيام آوا در زمينه طراحي سايت شرکتي بهره مند شويد

 

در حال حاضر يکي از پيش نيازها براي توسعه و جذب مشتريان بيشتر براي شرکت هاي کوچک و بزرگ است که فعاليت در فضاي اينترنت است. بسياري از مردم تمايل به فروشگاه در فروشگاه هاي آنلاين. دلايل اصلي زمان و صرفه جويي در هزينه هستند. اين فرصت مناسب براي کسب و کار براي به دست آوردن مزاياي بسياري توسط وب سايت فروشگاه خود را در حال توسعه ايجاد شده است. ويستا نرم افزار آماده براي همراهي شما در دستيابي به اهداف خود در ارائه انواع خدمات و مناسب ترين قيمت براي

 

با گذشت زمان ، تعداد کاربران اينترنت به طور پيوسته در حال رشد است. مبادلات مالي ناشي از خريد و فروش کالا در اينترنت افزايش مي يابد. بسياري از کار که در گذشته لازم بود, صرف مقدار زيادي از وقت و پول, در حال حاضر در کوتاه ترين زمان ممکن و به راحتي انجام. با استفاده از خدمات بانکي, ثبت نام در کلاس هاي مختلف, خريد آنلاين و خيلي بيشتر مي تواند به راحتي انجام مي شود با مراجعه به وب سايت ارائه دهنده خدمات.

 

در صورتي که شما قصد شروع يک کسب و کار, و يا اگر در زمينه کسب و کار شما تا به حال يک سطح بالا شما بايد يک فرصت است که با هدف معرفي محصولات و جذب مشتريان بيشتر و افزايش درآمد براي طراحي سايت خود اقدام نماييد.

- لوگو-ثبت نام

تبليغات

چه چيزي شما نياز به طراحي يک فروشگاه آنلاين؟

 

اين يک سوال است که براي بسياري ايجاد شده است. ما مي توانيم مي گويند که تبليغات رايج است پس از بازي در يک حمله تروريستي و يا با استفاده از تبليغات بنر مي تواند مورد استفاده قرار گيرد براي نشان دادن خودتان و تجارت و جذب مشتريان, اما ما مي گويند که ما اين روش ديگر و همانطور که در گذشته کمتر کسي توجه به اين روش.

 

اين درست است که شما نياز به ديده مي شود و با ارائه محصولات خود را, شما فقط نياز به انتخاب روش مناسب و تصميم جدي براي تغيير چگونه مي تواند کسب و کار شما تاثير مي گذارد. شما مي توانيد مزاياي بسياري با طراحي وب سايت حرفه اي خود را دريافت کنيد. علاوه بر تأثير پيشرفت و سود خود را, اين مزاياي بسياري براي کاربران و مصرف کنندگان.

 

هنگامي که يک کاربر مي بيند که شما نقض احترام به وقت و پول خود را ذخيره مي کنيد و برابري و به نوبه خود به karammdart به پشتيباني از خدمات در جهان است. البته ، در مورد استفاده از خدمات آنلاين شما مي خواهيد براي پيدا کردن. با مقايسه محصولات و ارائه دهندگان خدمات مختلف ، کاربر يک آيتم را انتخاب مي کند که دسترسي آسان دارد و مي تواند طيف گسترده اي از نيازهاي را برآورده کند.

 

مزاياي ايجاد يک فروشگاه آنلاين

 

شما بايد به واسطه در فروشگاه آنلاين خود را از اين فرصت ، شما بايد تعداد زيادي از مشتريان از سراسر شهرستان که شما را جذب کند. وب سايت شما 24 ساعت شبانه روز باز است و بسته نمي شود ، اين ويژگي براي خدمت به کاربراني که آن را به روز مي کنند طراحي شده است. محصولات و نام تجاري و در حال حاضر خود را در هزينه هاي خود را به صرفه جويي و کسب درآمد بيشتر براي رسيدن به. وب سايت شما در واقع کسب و کار شما را نشان مي دهد. شما همچنين مي توانيد محصولات مختلف فروش و ترويج محصولات و مارک هاي خود را. اين به نوعي يک سرمايه گذاري معقول است و شما فرصتي براي پاسخ دادن به مشتريان متعدد فضاي آنلاين خواهيد داشت.

https://webone.co/

 

يکي از نمونه هاي به طور گسترده استفاده مي شود و موفق از ايجاد يک فروشگاه آنلاين طراحي وب سايت DJ Kal است. در اين فرم طراحي شده است مطابق با اصول رابط کاربر براي تجربه کاربر در هنگام استفاده از سايت, ساخت هماهنگي مناسب و جذابيت خاص است. علاوه بر اين ، محل عناصر و طراحي ويژه صفحات تاثير زيادي دارد.

 

ايجاد يک فروشگاه آنلاين علاوه بر ارائه دهندگان خدمات براي مصرف کنندگان نيز مزاياي زيادي خواهد داشت. از نمونه شما مي توانيد به سرعت و به آساني دسترسي به طيف گسترده اي از محصولات شما مي توانيد مقايسه قيمت و جزئيات هر يک از محصولات و مشاهده تصاوير محصولات و ديگر به عنوان خوانده شده نظرات کاربران براي کشف دقت و به راحتي فروشگاه به سرعت و به راحتي آنلاين و غيره.، صرفه جويي در زمان و همچنين هزينه.

 

 

خدمات طراحي وب سايت حرفه اي در پيام آوا

 

تيم پيام آوا متشکل از کارکنان با تجربه و حرفه اي. هدف پيام آوا تشويق کسب و کارهاي کوچک و بزرگ و کمک به آنها در دستيابي به اهداف خود است. در اين زمينه شرکت هاي مختلف ارائه مي دهد خدمات مانند مشاوره حرفه اي ارائه مي دهد يک استراتژي مناسب براي توسعه کسب و کار, طراحي, خلاقانه و کاربردي با توجه به موضوعاتي مانند پاسخگويي است که تمرکز از پاسخ بيشتر کارفرما مي پردازد با توجه به انطباق با اصول برنامه نويسي در بخش هاي مختلف وب سايت خود را و پروژه کامل پشتيباني به ارائه پيشنهادات براي مشتريان.

https://webramz.com/

 

با هر گونه فعاليت و کسب و کار شما ، شما مي توانيد توسعه و جذب مشتريان بيشتر ، و همچنين پياده سازي خدمات و محصولات براي طراحي وب سايت. نرم افزار ويستا تضمين مي کند که همراه با خدمات متنوع و حرفه اي ، بهترين طراحي کرايه نيز توسط فروشگاه آنلاين ارائه شده است.

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره تخصصي از تيم پيام آوا

 

با تجربه موفق و نمونه کارها حرفه اي در طراحي وب سايت هاي شرکت هاي بزرگ ، تيم پيام آوا پردازش  آماده است تا بهترين نيازهاي مشتريان را برآورده کند. اگر شما نياز به مشاوره و ثبت نام سفارش,. مشاوران ما آماده پاسخگويي به سوالات شما هستند و بهترين راه حل براي توسعه کسب و کار شما را ارائه مي دهند.

نخستين گردهمايي هايک ويژن با شرکاي حوزه ي تکنولوژي


نخستين گردهمايي هايک ويژن با شرکاي حوزه ي تکنولوژي

مهمترين موضوع اين گرد همايي بررسي راه حل هاي يکپارچه سازي سيستم هاي مختلف در
بازار ها و حوزه هاي مختلف مي باشد

شرکت هايک ويژن به عنوان يکي از پيشگامان حوزه توليد محصولات و راهکار هاي نو آورانه
امنيتي ، 28 نوامبر ، نخستين گرد همايي مشترک با حضور شرکاي حوزه تکنولوژي را در استانبول
ترکيه تحت عنوان روز شريک تکنولوژي ، برگزار کرد. در اين رويداد راهکار هاي امنيتي مشترک
هايک ويژن با شرکاي خود در حوزه فناوري معرفي شد ، همچنين انجمني شامل شرکاي جديد اين
شرکت با هدف توسعه بازار هاي جديد و راهکار هاي مدرن هايک ويژن در اين بازار ها با توجه به
منابع اطلاعاتي فراوان موجود تشکيل و معرفي شد .

بهترين قيمت دوربين مداربسته

نخستين گردهمايي هايک ويژن با شرکاي حوزه ي تکنولوژي

روز شريک تکنولوژي هايک ويژن ، با هدف ارائه راهکار هاي امنيتي دوربين مدار بسته در حوزه هاي
جديد ، براي رقابت با رقباي هايک ويژن طراحي و برگزار شد . مشتريان هم مي توانند در اين
گرد همايي با جديد ترين پيشرفت هاي فناوري امنيتي و محصولات جديد از نزديک آشنا شوند .

آدلر وو مدير انجمن شرکاي فناوري هايک ويژن در اين باره گفت : ما در هايک ويژن از برگزاري اولين
روز فناوري شرکاي هايک ويژن بسيار هيجان زده هستيم . هايک ويژن با برگزاري اين گردهمايي و
مواردي شبيه به آن به دنبال دستيابي به حوزه ها و مشتريان جديد از طريق ارائه راهکار هاي
نظارت تصويري جديد است . در اين رويداد مشتريان از نزديک محصولات مدرن و پيشرفته ما را مشاهده
کرده و با راهکارهاي نظارتي و هوشمند سازي ما در حوزه مدار بسته آشنا مي شوند ، همچنين با شرکاي
تجاري ما و نحوه ارائه خدمات و پشتيباني محصولات هايک ويژن در کشور و شهر محل اقامت خود از
نزديک آشنا مي شوند .

محصولات و راهکاري مختلف  هايک ويژن  با همکاري شرکاي اين شرکت

هايک ويژن   ( hikvision  ) در حال حاضر با 14 شرکت مختلف در حوزه ارائه تکنولوژي و راه حل هاي مشترک قرار داد
همکاري دارد که در ادامه برخي از آنها را مشاهده مي کنيد :

 • راه حل ذخيره تصاوير مبتني بر هوش مصنوعي با کمپاني سيگيت (Seagate ) ، هارد سري هوش
  مصنوعي SkyHawk شرکت سيگيت ، با پشتيباني از فناوري روز قادرند تا تصاوير دوربين هاي AI
  هايک ويژن را به خوبي ذخيره کنند .
 • همکاري هايک ويژن با قدرتمند ترين شرکت در حوزه نرم افزار هاي VMS دوربين مدار بسته در 10
  سال اخير ، يعني شرکت مايلستون ( Milestone ) در زمينه تشخيص و شناسايي چهره ، شناسايي و
  ثبت پلاک ( ANPR ) و ساير راهکار هاي نرم افزاري مي باشد . محصولات هايک ويژن بالاترين سطح
  سازگاري را با نرم افزار هاي مايلستون دارند .
 • يکپارچه سازي با سيستم هاي هوشمند شرکت اکسون سافت ( AxxonSoft ) ، در زمينه متاديتا ( Metaata )
  دوربين هاي سري Deep Learning هايک ويژن ، همچنين هماهنگي با تجهيزات کنترل دسترسي ( Access Control )
  هايک ويژن و ساير تجهيزات نظارت تصويري اين شرکت در بالاترين سطح ممکن در دسترس مشتريان قرار دارد .
  شرکت اکسون سافت به عنوان يکي از پيشگامان صنعت امنيت در حوزه يکپارچه سازي سيستم هاي مختلف
  شناخته شده است .
 • همکاري با شرکت ماويلي ( Mavili ) در حوزه يکپارچه سازي سيستم هاي اعلام حريق ساختمان هاي هوشمند
  با نرم افزار VMS هايک سنترال هايک ويژن انجام مي شود . اين شرکت يکي از توليد کننده هاي پيشرو در حوزه
  سيستم هاي اعلام حريق و يکپارچه سازي آن در ساختمان هاي هوشمند مي باشد .
 • همکاري با شرکت Arma Kontrol به عنوان يکي از پيشگامان توليد محصولات حفاظت فيزيکي ، در حوزه حفاظت
  فيزيکي و موانع حفاظتي در زمينه ارائه راهکار هاي مقابله با خرابکاري و اغتشاش
 • همکاري با شرکت Makim به عنوان يکي از پيشگامان حوزه اکسس کنترل ، در حوزه کنترل دسترسي و يکپارچه سازي
  کامل محصولات اين شرکت با نرم افزار VMS هايک سنترال ( HikCentral )
 • همچنين شرکت کنندگان و مشتريان هايک ويژن مي توانند از امکان يکپارچه سازي و همکاري مشترک هايک ويژن
  با محصولات شرکت هاي اوزاک (?zak ) ، اپتکس ( Optex ) ، IPS، Agent Vi ، Elsight ، WAMA Soft ، Phoenix Contact و Ivideon استفاده کنند .

بيشتر بخوانيد  دوربين مداربسته    تي وي تي

آقاي وو همچنين ادامه داد : همکاري مشترک ما در هايک ويژن همواره باعث شده تا مشتريان جديد در حوزه هاي
مختلف بتوانند از خدمات منحصر به فرد هايک ويژن به عنوان بزرگترين شرکت در حوزه دوربين مدار بسته استفاده کنند .
درب هاي کمپاني هايک ويژن به روي شرکت هاي مختلف همواره باز است تا با شروع همکاري جديد، زمينه را براي
يکپارچگي بيشتر در حوزه امنيت بيش از هر زمان ديگري فراهم کنيم.

 

A safer driving in winter for Uber drivers


A safer driving in winter for Uber drivers

Driving in winter can be both boring and dangerous if you don’t consider a few things including safety tips. Uber drivers, as they might be driving for hours in winter and snowy days, it is a nice idea to give them a few tips for driving in winter. In this article, we are going to read and learn tips for safer driving in winter for Uber drivers together and see how we can enhance the quality of driving in snowy cold days. Read the article to the end carefully.

https://canvas.ubc.ca/eportfolios/9849/Home/everything_you_need_to_know_about_ToyotaPriusPCO

https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/6048/Pgina_inicial/PCO_Car

https://councils.clark.edu/eportfolios/19393/Home/uber

https://canvas.yc.edu/eportfolios/9610/Home/everything_you_need_to_know_about_Nissan_Leaf_PCO

https://councils.clark.edu/eportfolios/24512/Home/everything_you_need_to_know_about_Mercedes_Benz_PCO

https://canvas.ubc.ca/eportfolios/10012/Home/earn_money_with_my_car

https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/6236/Pgina_inicial/PCO_Car_for_Uber

https://cole2.uconline.edu/eportfolios/95010/Home/PCO_car_hire_with_insurance_no_deposit

https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/1367/Home/car_jobs

https://canvas.lms.unimelb.edu.au/eportfolios/4540/PCO_car_hire_with_insurance_no_deposit

https://q.utoronto.ca/eportfolios/4876/What_is_PCO_car_rental

https://canvas.sussex.ac.uk/eportfolios/617/How_old_can_a_car_be_for_PCO

https://canvas.sussex.ac.uk/eportfolios/738/Tesla_PCO_rental__Favorite_PCO_Cars_for_PHV_drivers

 

 

The items below are provided in this article

 • Why is it important to have a safer ride in winter?
 • 10 tips to have a safer driving in winter for Uber drivers
 • Always-keep tools in winter
 • Conclusion

Why is it important to have a safe ride in winter?

When it is heavily snowing, driving would be much harder and more dangerous as the streets might be slippery and the rate of accidents would increase. It is a safer idea to refuse to drive on risky days, but sometimes it is impossible to avoid driving specially for Uber drivers! So, it would be absolutely important to be aware of a few tips which lead you to a safer ride for both you and your passengers.

10 tips to have a safer driving in winter for Uber drivers

Simply, if you consider the following 10 tips, you will have a safer ride but note that, even in a safe ride, there is a chance of risks. So, you need to be still careful even if you obey all the safety rules.

 1. Have a bag of cold weather facilities in the trunk. This bag can be filled with warm clothes, medications, flashlight, flammable materials and tools, blankets, power banks, food and water for more than one person (for you and your probable passengers).
 2. A spare inflated tire. Note that your current in use tires should be all inflated and properly working.
 3. Extra fuel (even if you have a full electric vehicle) plus snow chains must be always with you. Don’t forget to have the fixing tools and red triangle. Making sure that all the lights of the car, specially the hazard lights, are working properly is essential.
 4. Check the accelerator and brake before going out and make sure if they work properly.
 5. Keep all your focus on driving. Avoid any action which might distract you such as texting with a phone.
 6. Use the main routes as they are more crowded and less slippery. Besides if you get stuck in a wider road, it is more probable to receive help earlier.
 7. Keep the pace slower. It is always easier to control a car when it is riding slower.
 8. Always be prepared for the worst events. Although it might look a little pessimistic, being prepared for the worst is always better than not being prepared at all.
 9. Keep the connection. Try to have a good signal and be connected with someone in a safe situation who can send you help in difficulties.
 10. Stay with your vehicle when you get stuck in snow. Even if you think by leaving your vehicle you can find help easier, first try to stay with your vehicle as long as possible.

Always-keep tools in winter

There are some tools you need to always carry in your trunk, but some tools are more necessary to be kept in winter. Use the checklist below to make sure you have all the needed tools in your vehicle for necessary occasions.

 1. Snow chains
 2. Tools to change a tire
 3. Flashlight
 4. Spare tire
 5. Tow rope (wire)
 6. Gloves
 7. Firing stuff
 8. First aid kit
 9. Ice scraper
 10. Antifreeze liquid
 11. Extra fuel
 12. An empty bottle to keep fuel
 13. Food and water
 14. Warm clothes
 15. Blankets
 16. Medications
 17. Etc.

Note that it is a better idea to keep all the tools in a separated plastic bag and label them so that you can find and use them more easily. If it is possible, try to have more of each mentioned tool and stuff as you might get stuck in snow for hours and not alone (you might be with your passengers). Any other things you think can be helpful if you carry, consider them but make sure your vehicle doesn’t get too heavy.

Conclusion

Driving in winter can be safe if you are aware of the probable dangers and keep the safety pack with you. Drivers usually forget to keep some safety tools with them in the trunk as they get used to driving on long warm and safe summer days. Another thing which you need to check before driving in winter is to make sure that you have enough fuel in the tank and if your vehicle is hybrid or electric, the battery is fully charged. Beside make sure that the car oil is proper and all parts of the vehicle specially the heater, are working properly. In this article a few tips and a list of needed tools in winter was mentioned that can be helpful for all Uber drivers who drive in winter. We hope you always have a safe ride no matter if it is in winter or not. Keep the driving safe and let your passengers feel safe too.

 

 

 

10 دليل براي خريد VPN براي بازي ها يا بازي ها


10 دليل براي خريد VPN براي بازي ها يا بازي ها

اگر از گيمرهاي آنلاين هستيد ، حتما مقاله VPN بازي ها را تا انتها بخوانيد.

آيا آخرين نسخه Candy Crush را بر روي تلفن خود دوست داريد؟ آيا آخر هفته هاي شما با دوستانتان پر از MMORPG است؟ يا شايد در آخرين بازي NASCAR از رانندگي با اتومبيل مسابقه و سرعت گرفتن در پيست لذت ببريد.

 

مهم نيست که چه نوع بازي را دوست داريد ، اگر هر يک از بازي هايي که انجام مي دهيد (روي هر سيستم عاملي) به اينترنت متصل شوند ، استفاده از VPN براي محافظت از حريم خصوصي و امنيت شما ايده خوبي است. VPN همچنين مي تواند تجربه بازي شما را افزايش دهد.

 

من تحقيق گسترده اي در مورد اينکه چرا به VPN بازي احتياج داريد انجام داده ام و چندين VPN را آزمايش کرده ام تا ببينم کدام يک براي شما بهتر است. ChitaVPN در بالاي ليست VPN من است. سريع و ايمن و اختلالي در بازي ايجاد نمي کند.

 

مزاياي استفاده از VPN براي بازي ها

افزايش امنيت ، حفظ حريم خصوصي و ناشناس ماندن دليل اصلي استفاده از VPN است. اما استفاده از VPN براي بازي ها مزاياي بيشتري دارد.

 

از خود در برابر Swatting محافظت کنيد

اگرچه اين اتفاق اغلب نمي افتد ، اما گزارش هايي به خصوص در بازي هاي چند نفره وجود دارد که گيمرها چنان عصباني مي شوند که شروع به تعقيب بازيکنان ديگر مي کنند.

 

اگر يک بازيکن ناراضي آدرس IP شما را پيدا کند ، مي تواند حساب هاي رسانه هاي اجتماعي شما را هک کند و يا حتي موقعيت مکاني شما را رديابي کند و شما را در خارج از دنياي بازي اذيت کند.

 

در موارد شديد ، آنها حتي مي توانند از تکنيکي به نام swatting استفاده کنند. اگرچه نادر است ، اما نوعي آزار و اذيت است که در آن فرد با هشدار دروغين ، وضعيت گروگان گيري کاذب ، خطر بمب و ساير موارد اضطراري با سازمان هاي مهمي مانند پليس و مأموران امنيتي تماس مي گيرد. بسته به نوع گزارش حتي مي تواند منجر به قتل کسي شود!

 

از حملات DDoS خودداري کنيد

حمله DDoS (انکار سرويس توزيع شده) حمله اي است که در آن کسي درخواستهاي زيادي را از رايانه هاي مختلف به يک سيستم ارسال مي کند تا مجبور به آفلاين شود.

 

در يک زمان ، حملات DDoS بيشتر مخصوص وب سايت ها و درگاه هاي بازي آنلاين بود. اما امروزه ، نرم افزار DDoS به راحتي در دسترس است ، بنابراين تقريباً هرکسي مي تواند حمله DDoS را عليه يک وب سايت يا ساير کاربران انجام دهد. اين بدان معني است که شخصي که با او بازي مي کنيد ممکن است به شما DDoS بدهد.

 

زيرا اگر از VPN بازي استفاده کنيد ، آدرس IP شما مخفي خواهد ماند ، هر کسي که ممکن است به يک حمله DDoS دست بزند ، نمي تواند اتصال شما را پر از داده هاي غير ضروري کند.

با استفاده از VPN بازي از خود در برابر حملات احتمالي محافظت کنيد.

در WiFi عمومي ايمن باشيد

پارس رايگان

چه بخواهيد روي تلفن ، روميزي يا لپ تاپ خود بازي کنيد ، دستگاه شما مي تواند به صورت عمومي WiFi داشته باشد.

 

WiFi عمومي تقريباً در همه جا در دسترس است - هتل ها ، رستوران ها ، فرودگاه ها و حتي مراکز خريد. اين نقاط دسترسي رايگان به شما امکان مي دهد براي بازي ها به اينترنت متصل شويد. اما در بيشتر موارد ، WiFi عمومي ناامن است و مي تواند تهديدهاي زيادي از جمله:

 

شبکه هاي رمزگذاري نشده

بسياري از نقاط اتصال WiFi عمومي از شبکه هاي رمزگذاري نشده استفاده مي کنند. اين به اين معني است که داده هاي بين دستگاه شما و روتر و بنابراين اينترنت براي همه قابل دسترسي است.

 

WiFi Sniffing and Snooping

نرم افزارها و دستگاه هاي ويژه اي در دسترس است که به مجرمان اينترنتي امکان دسترسي به ترافيک WiFi را مي دهد. با اين کار هکرها مي توانند هر کاري را که به صورت آنلاين انجام مي دهيد مشاهده کنند.

 

آنها مي توانند ببينند چه وب سايت هايي را بازديد مي کنيد و چه اطلاعاتي را وارد مي کنيد. با استفاده از اين اطلاعات ، يک هکر مي تواند شبکه هاي اجتماعي ، حساب کارت اعتباري و حساب هاي بانکي شما را بدزدد.

 

انسان در حملات ميانه

حمله مردان در وسط يکي از رايج ترين تهديدات براي WiFi عمومي است. در اينجا ، مهاجم داده هايي را که بين رايانه شما و اينترنت در حال حرکت است ، رهگيري مي کند.

 

هکرها مي توانند از داده هاي سرقت شده براي جاسوسي از شما ، گرفتن اطلاعات شخصي شما و اعتبار ورود به سيستم ، خراب کردن داده هاي شما يا خرابکاري در ارتباطات شما استفاده کنند.

 

My Attacks اين ميان افزار مي تواند بر روي هر دستگاهي از جمله لپ تاپ ، تبلت و تلفن هاي همراه تأثير بگذارد. بنابراين اگر منتظر پرواز خود هستيد ، در اتاق فرودگاه بازي مي کنيد ، ممکن است آسيب پذير باشيد.

بد افزار

از آنجا که WiFi عمومي اغلب آنطور که بايد ايمن نيست ، ممکن است آسيب پذيري هاي نرم افزاري وجود داشته باشد که به هکر اجازه مي دهد بدون اطلاع شما بدافزار را روي دستگاه شما نصب کند.

 

اکثر بهترين VPN ها روي بسياري از دستگاه ها اجرا مي شوند و ويژگي هاي امنيتي گوناگوني از جمله پيشرفته ترين رمزنگاري را ارائه مي دهند. بنابراين اگر از WiFi عمومي استفاده مي کنيد ، داده هاي شما با استفاده از VPN رمزگذاري مي شوند. در موارد نادر ، يک هکر همچنان مي تواند داده هاي شما را رهگيري کند اما قادر به رمزگشايي آنها نيست.

4- کاهش عمدي پهناي باند را فراموش کنيد

بسياري از ارائه دهندگان خدمات اينترنتي (ISP) به يک دليل مهم ، پهناي باند يا سرعت دسترسي به اينترنت شما را کاهش مي دهند. در ساعات و روزهاي خاص ، سرعت کاهش مي يابد تا ازدحام شبکه کاهش يابد.

 

ديگران در صورت مشاهده ترافيک شبکه خاص ، به ويژه بازي ها ، پخش جرياني يا تماشاي فيلم ها و به اشتراک گذاري آنلاين فايل ها ، به طور خودکار از پهناي باند بيشتري استفاده مي کنند.

 

VPN ها مي توانند با رمزنگاري داده هاي شما از سرقت داده جلوگيري کنند و اين مسئله براي ISP شما را دشوار مي کند که تشخيص دهد در حال بازي هستيد يا فقط در اينترنت گشت و گذار مي کنيد.

 

همچنين بسياري از بهترين VPN ها مي توانند پورت هاي مورد استفاده شما را تغيير دهند و از دريافت اطلاعات در مورد ISP شما جلوگيري کنند.

 

براي خريد vpn بازي ها کليک کنيد

 

از هر زمينه اي بصورت آنلاين بازي کنيد

بسياري از بازي هاي آنلاين داراي سرور در چندين منطقه هستند و اغلب از فناوري geoblocking براي اطمينان از اتصال شما به يک سرور در منطقه خود استفاده مي کنند.

 

اين اتفاق اغلب مي افتد اگر يک بازي هنوز در سراسر جهان منتشر نشده باشد ، زماني که بازي ها بر اساس زبان گروه بندي مي شوند يا بازي ها آنقدر محبوب هستند که براي مديريت همه اتصالات به سرورهاي چندين منطقه احتياج دارند.

 

اگر در ايالات متحده هستيد ، در حال اتصال به يک سرور در ايالات متحده هستيد. اگر در انگلستان هستيد ، در حال اتصال به سروري در انگليس يا اروپا هستيد. اما اگر در منطقه اي زندگي مي کنيد و مي خواهيد در منطقه ديگر با دوستان خود قدم بزنيد ، اين مي تواند يک مشکل باشد.

 

بهترين VPN ها سرورهاي مختلفي دارند. بنابراين اتصال به سرور خارج از منطقه امري طبيعي است و دسترسي آسان به آن خواهيد داشت. شرکت مناسب را انتخاب کنيد و از طريق VPN خود به يک سرور در آنجا متصل شويد.

 

از آنجا که VPN آدرس IP واقعي شما را پنهان مي کند و از سروري که به آن متصل هستيد يکي را به شما اختصاص مي دهد ، در بازي در هيچ زمينه اي مشکلي نداريد.

 

از نسخه هاي جديد زودتر لذت ببريد - اگر در ابتدا فقط در مناطق خاصي باشد

بازي هاي جديد به ندرت همزمان در سراسر جهان منتشر مي شوند. نااميدکننده است که فقط از راه اندازي يک بازي جديد هيجان زده شويد و متوجه شويد که بلافاصله در دسترس نخواهد بود ، مخصوصاً اگر مدت ها منتظر بمانيد.

 

از آنجا که مي توانيد به VPN متصل شويد ، مي توانيد آخرين نسخه را از روز پخش آن اجرا کنيد ، حتي اگر در مکان شما موجود نباشد. به سرور VPN محل بازي متصل شويد و شرط بندي کنيد.

 

VPN براي بازي ها

بازي نکنيد

شايد عجيب به نظر برسد ، اما بسياري از کشورها بازي هاي ويديويي را براساس نوع بازي يا محتوا ممنوع مي کنند. برخي از کشورها عبارتند از:

 

انگلستان: بازي هاي خاصي را که شامل صحنه هاي واقع گرايانه خشونت يا رفتار جنسي است ، منع مي کند.

 

آلمان: بازي هايي را که موجب ترويج يا اشاره به نازيسم مي شوند ، ممنوع کنيد

 

استراليا: اين احتمالاً طولاني ترين ليست بازي هاي ممنوعه را دارد که همه چيز با محتواي جنسي ، برهنگي ، مصرف مواد مخدر ، خشونت و حتي ديوارنويسي را ممنوع مي کند.

 

ونزوئلا: هر بازي با هدف شليک به مردم را ممنوع مي کند.

 

برزيل: هرگونه خشونت بيش از حد را ممنوع مي کند.

 

چين: به دلايل مختلف از جمله "آسيب رساندن به عزت و منافع ملي چين" بازي ها را ممنوع مي کند.

 

ايران: همه چيز در بازي ها ممنوع است. :))

 

بسياري از اين کشورها قبل از اينکه به مردم اجازه فروش ، بارگيري يا بازي بدهند برخي از بازي ها را ممنوع کرده و سانسور شديدي را به ديگران تحميل مي کنند.

 

اگر در کشوري زندگي مي کنيد که بازي ها ممنوع ، سانسور شده يا محدود شده اند ، از VPN براي اتصال به سرور کشوري استفاده کنيد که بازي مورد نظر شما ممنوع نيست.

 

نگران ممنوعيت هاي IP نباشيد

بسياري از سازندگان بازي در صورت نقض شرايط خدمات و ساير قوانين ، از ممنوعيت هاي IP به عنوان راهي براي جلوگيري از بازي هاي کاربران استفاده مي کنند.

 

حتي مواردي وجود دارد که مصرف کنندگان بدون دليل مشخص ممنوع شده اند. برخي ممنوعيت ها موقت است - يک هفته "استراحت" براي رفتار ناشايست ، در حالي که برخي ديگر دائمي است.

 

البته ، نقض هرگونه شرايط خدمات يا ساير قوانين ايده خوبي نيست. اما اگر متوجه شديد که IP به دلايلي غيرفعال است ، اتصال به VPN آدرس IP جديدي به شما مي دهد تا بتوانيد در مورد ممنوعيت کار کنيد.

 

به خاطر داشته باشيد که بسياري از بازي ها استفاده از VPN را ممنوع مي کنند. اما VPN هاي با کيفيت خوب داراي سرورهاي کافي هستند که اگر متوجه شديد استفاده از VPN براي بازي ها ممنوع است ، سعي کنيد به سرور ديگري متصل شويد.

 

بازي ها

تأخير و پينگ را کاهش دهيد

زمان پينگ طولاني (مدت زمان ارسال و دريافت اطلاعات بين دستگاه شما و سرور بازي) يکي از دلايل اصلي تأخير است و تأخير مي تواند کل بازي و سرگرمي شما را خراب کند.

 

يکي از دلايل اصلي طولاني بودن زمان پينگ ، فاصله بين دستگاه شما و سرور بازي است. استفاده از VPN براي بازي ها با اتصال به سرور نزديکتر به سرور بازي مي تواند زمان پينگ را کاهش دهد.

 

VPN را روي روتر پيکربندي کنيد

بسياري از بهترين VPN ها شامل برنامه هاي موبايلي مانند رايانه هاي روميزي و تلفن هاي هوشمند هستند ، اما تعداد کمي از آنها با کنسول هاي بازي مانند Xbox و PlayStation سازگار هستند

اگر از کنسول يا بازي در چندين دستگاه استفاده مي کنيد ، VPN سازگار با روتر را در نظر بگيريد. اتصال VPN به روتر به طور خودکار به اين معني است که VPN از هر دستگاه متصل به WiFi از طريق آن روتر محافظت مي کند.

 

تمام VPN هاي بازي که توصيه مي کنم با برخي روترها سازگار است. براي سهولت استفاده ، ChitaVPN را توصيه مي کنم.

http://chitavpn.com/2021/04/29/%da%af%db%8c%d9%85%db%8c%d9%86%da%af-vpn/

همه چيز در مورد ماشين ظرفشويي


همه چيز در مورد ماشين ظرفشويي

 

اين روزها ماشين ظرفشويي  مختلفي را مي توان در آشپزخانه ها يافت. اکنون اين دستگاه ها نه تنها غذا مي پزند بلکه ظرف ها را نيز خودشان مي شويند! با اين وجود استفاده م effectivelyثر از ماشين ظرفشويي يک ضرورت و ضروري است که بايد از آن آگاه باشيد و درآمد ، آب و انرژي خود را براي استفاده صحيح هدر ندهيد.

 

ماشين ظرفشويي چگونه ظرفهاي ما را مي شويد؟!

ماشين ظرفشويي دستگاهي اتوماتيک است که ظروف کثيف را شسته و تميز مي کند. تمام کاري که شما بايد انجام دهيد اين است که دستگاه را پر کنيد ، مواد شوينده اضافه کنيد ، چرخه شستشو را تنظيم کنيد و دکمه "روشن" را فشار دهيد. اما ماشين ظرفشويي کارهاي خاصي را نيز به تنهايي انجام مي دهد که شامل:

 

خودش را پر از آب مي کند.

براي تميز کردن آنها ، او از طريق چشمه ها با سرعت و فشار زياد روي ظروف آب مي پاشيد.

آب کثيف را تخليه کنيد.

با شستشوي آب بيشتر ، ظرف ها را آبکشي مي کند.

هوا را خشک مي کند تا ظروف خشک شود. البته اگر مي خواهيد هنگام تنظيم دستگاه اين کار را انجام دهيد.

علاوه بر اين ، ماشين ظرفشويي کار خود را کنترل مي کند تا همه چيز روان پيش برود. يک تايمر طول هر چرخه را تنظيم مي کند. يک گيرنده حسي براي جلوگيري از گرم شدن بيش از حد و آسيب رساندن به ظروف دما را نمايش مي دهد و گيرنده حسي ديگر مي تواند بگويد که سطح آب به اندازه کافي بالا است تا مرحله شستشو و شستشو آغاز شود. برخي از ماشين هاي ظرفشويي گيرنده هايي دارند که ميزان آب کثيفي را که از ظروف مي چکد تشخيص مي دهند و وقتي آب به اندازه کافي تميز باشد ، ماشين ظرفشويي متوجه تميز بودن ظروف مي شود.

انواع ماشين ظرفشويي قابل سفارش در فروشگاه تيز فروش:

ماشين ظرفشويي سامسونگ

ماشين ظرفشويي بکو

ماشين ظرفشويي بوش

 

 

ميوه را بشوييد

اگر از مغازه داران س askال کنيد ، آنها مي گويند همه ماشين هاي ظرفشويي ميوه ها و سبزيجات را مي شستند و يک سبد ميوه دارند. خوب است بدانيد که اين سبد ميوه اي که مغازه داران چيزي جز طبقه اول ماشين ظرفشويي شما نمي نامند! در واقع آنچه ماشين ظرفشويي را از نظر شستشوي ميوه از ساير ماشين ظرفشويي متمايز مي کند ، توانايي کار با آب سرد است. اين بدان معني است که ماشين ظرفشويي برنامه اي دارد که مي توان از آن براي شستن ميوه ها با آب سرد استفاده کرد تا پلاستيکي نشوند.

 

انواع ماشين ظرفشويي

به طور کلي سه نوع ماشين ظرفشويي وجود دارد: ماشين ظرفشويي توکار ، ماشين ظرفشويي روميزي و ماشين ظرفشويي ايستاده. ماشين ظرفشويي توکار را مي توان به صورت دائمي زير سينک ظرفشويي ، بين کابينت ها ، زير صفحه کابينت نصب کرد (البته به شرطي که کابينت ها را جابجا نکنيد).

 

ماشين هاي ظرفشويي روميزي معمولاً روي کابينت و ... يا نزديک ظرفشويي آشپزخانه قرار مي گيرند و به راحتي قابل جابجايي هستند. حتي مي توانيد ماشين ظرفشويي روميزي را در آشپزخانه ذخيره و نصب کنيد تا در صورت لزوم ظرف ها را بشوييد. ماشين ظرفشويي براي ورود آب به دستگاه به شير آب نياز دارد و لوله تخليه بايد در تخليه باشد.

 

نکاتي که بايد هنگام خريد ماشين ظرفشويي رعايت کنيد

بازوي آب پاش

اگر قصد خريد داريد ، به دنبال ماشين هاي ظرفشويي باشيد که بيشترين بازوي باران را داشته باشند. مدل هاي مناسب داراي بازوي آب پاش هستند ، در حالي که مدل هاي مناسب تر داراي بيش از سه بازوي باراني هستند.

 

استاندارد

به استاندارد سازي توجه کنيد اگر هنگام خريد ماشين ظرفشويي هزينه بيشتري بپردازيد و دستگاهي بخريد که کمترين انرژي را مصرف کند و داراي برچسب انرژي باشد ، ديگر لازم نيست نگران افزايش هزينه هاي برق باشيد.

 

کم مصرف بودن

ميزان مصرف برق ماشين هاي ظرفشويي بيشتر به فناوري بکار رفته در آن بستگي دارد. هزينه هاي انرژي ، نگهداري نکته ديگري است که بايد مورد توجه قرار گيرد.

 

انتخاب يک دستگاه غير استاندارد در وهله اول ممکن است براي شما ارزان تر باشد ، اما هزينه هاي جانبي آن گران تر است و شما بايد هر ماه هزينه بيشتري را براي انرژي بپردازيد. بنابراين اگر در حال حاضر بودجه کمي براي خريد ماشين مناسب داريد ، خريد خود را براي چند ماه به تعويق بيندازيد و يک وسيله کامل و راحت را به خانه بياوريد.

 

ماشين ظرفشويي با کنترل کننده هاي حسي و لمسي

اخيراً ، در طراحي ماشين هاي ظرفشويي ، نوآوري در ظاهر ، کارايي ، اصول بهداشتي و بهينه سازي مصرف انرژي مورد توجه قرار گرفته است. ماشين ظرفشويي مختلفي در مارک هاي مختلف در بازار وجود دارد که از نظر عملکرد و طراحي تنوع زيادي دارند. ماشين هاي ظرفشويي با کنترل کننده هاي حسي و لمسي انواع جديدي از ماشين هاي ظرفشويي هستند که در انواع مختلف از نظر رنگ و طرح موجود هستند.

 

وجود سنسور

ويژگي جديدي که در ماشين هاي ظرفشويي استفاده مي شود سنسورها هستند. نقش سنسور افزايش کارايي انرژي از طريق تنظيم مقدار آب مصرفي در ماشين ظرفشويي به ميزان ماشين ظرفشويي است. در بسياري از موارد ، اين ويژگي تاثيري در هزينه ماشين ظرفشويي ندارد.

 

کاهش صدا

ويژگي جالب توجه در کاهش مصرف انرژي ، شروع تأخير شستشو در بعضي از مدل ها است که به شما امکان مي دهد در صورت پايين آمدن سطح انرژي ، آنها را روشن کنيد. اين ويژگي باعث کاهش صدا در آشپزخانه نيز مي شود.

 

توانايي ها

ويژگي هايي مانند قفسه هاي قابل تنظيم ، قفسه هاي متحرک بالا و وجود فضاهاي دندانه دار ، انعطاف پذيري ماشين ظرفشويي را افزايش مي دهد. علاوه بر اين ، مدل هاي داراي سه کشو داراي دو کشوي برتر نسبت به مدل هاي قديمي هستند. اين کف کوتاه براي فنجان ها يا ظروف ديگري که خيلي بلند نيستند ايده آل است. برخي از مدل ها طراحي بهتري براي سبدهاي کارد و چنگال دارند که مي توان آنها را به دو يا سه قسمت تقسيم کرد تا از فضا استفاده بهتري داشته باشيد.

 

ضمانتنامه

حتماً در مورد ضمانت ماشين ظرفشويي اين کار را انجام دهيد

وب اپليکيشن چيست؟


وب اپليکيشن چيست؟

يک وب سايت گروهي از صفحات وب در دسترس در سطح جهاني است که يک نام دامنه دارند. مي تواند توسط يک فرد، تجارت يا سازمان توسعه و نگهداري شود. هدف اين وب سايت ارائه خدمات متنوعي است. مثال: وبلاگ ها. يک وب سايت در يک وب سرور يک يا چندگانه ميزباني مي شود. از طريق شبکه مانند اينترنت يا شبکه هاي محلي از طريق آدرس IP قابل دسترسي است. در حالي که وب اپليکيشن ها اينگونه نيستند.

وب اپليکيشن چيست؟

وب اپليکيشن يک نرم افزار يا برنامه است که با استفاده از هر مرورگر وب قابل دسترسي است.

ظاهر آن معمولاً با استفاده از زبان هايي مانند HTML ،CSS ،Javascript ايجاد مي شود که توسط مرورگر هاي اصلي پشتيباني مي شوند.

در حالي که باطن مي تواند از هرگونه برنامه پشته مانند LAMP ،MEAN و … استفاده کند، برخلاف برنامه هاي تلفن همراه، SDK خاصي براي توسعه وب اپليکيشن وجود ندارد.

با ظهور نرم افزار به عنوان سرويس (SaaS)، وب اپليکيشن ها مشهور شدند.

چرا به وب سايت احتياج داريد؟

در اينجا دلايل اصلي نياز به وب سايت وجود دارد:

 • روشي مؤثر براي به نمايش گذاشتن محصولات و خدمات شما.
 • ايجاد يک سايت به شما کمک مي کند تا اثبات اجتماعي خود را ايجاد کنيد.
 • در برند تجاري به شما کمک مي کند.
 • به شما در دستيابي به اهداف تجاري کمک مي کند.
 • به شما امکان مي دهد پشتيباني مشتري خود را افزايش دهيد.

چرا به وب اپليکيشن ها احتياج داريد؟

 

به دلايل زير محبوب تر هستند:

 • در مقايسه با برنامه هاي دسکتاپ، برنامه هاي تحت وب ساده تر هستند زيرا در کل برنامه از همان کد استفاده مي کنند و هيچ مسئله سازگاري وجود ندارد.
 • وب اپليکيشن ها در هر سيستم عامل قابل استفاده هستند: Windows،Linux،Mac… زيرا همه آن ها از مرورگر هاي مدرن پشتيباني مي کنند.
 • تأييد آپ استور تلفن همراه در وب اپليکيشن ها لازم نيست.
 • هر زمان و به هر شکلي قابل استفاده است. نيازي به يادآوري کاربران براي بروزرساني برنامه هاي خود نيست.
 • از هر رايانه اي مي توانيد 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال به اين وب اپليکيشن ها دسترسي داشته باشيد.
 • شهرنت شبکه اجتماعي خريد و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. شهرنت در اپليکيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايک و کامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.
 •  
 • براي دسترسي به داده هاي مورد نياز مي توانيد از رايانه يا دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنيد.
 • وب اپليکيشن ها گزينه اي مقرون به صرفه براي هر سازماني است. مجوزهاي صندلي براي نرم افزار دسک تاپ در آن جا که عموماً SasS گران است، به هر صورت که بخواهيد قابل پرداخت است.
 • برنامه هاي مبتني بر وب برنامه هايي با قابليت اينترنت هستند که از طريق مرورگر وب موبايل قابل دسترسي هستند. بنابراين نيازي به بارگيري يا نصب آن ها نداريد.

 

نرم افزار مديريت تصوير دوربين هاي هايک ويژن iVMS 4200


نرم افزار مديريت تصوير دوربين هاي هايک ويژن iVMS 4200

نرم افزار مديريت تصوير دوربين هاي هايک ويژن iVMS 4200

نرم افزار IVMS، يک نرم افزار مديريت تصوير همه کاره است که جهت مديريت کردن، DVR، NVR و دوربين هاي تحت شبکه، انکودرها، دستگاههاي کنترل دسترسي، پنل هاي کنترل امنيتي و… استفاده مي شود. اين نرم افزار بصورت همزمان چند فعاليت را با همديگر انجام مي دهد اين فعاليت ها عبارتند از: نمايش تصاوير زنده، ضبط تصاوير دوربين، جستجو از راه دور، بازپخش تصاوير از راه دور، بک آپ گرفتن تصاوير ضبط شده در غالب فايل، دريافت و مديريت آلارم هاي مدار بسته و… اين فعاليت توسط نرم افزار IVMS-4200 روي کليه تجهيزات متصل شده به آن در پروژه هاي کوچک و متوسط انجام مي شود. ساختار منعطف و ساده اين نرم افزار جهت استفاده باعث مي شود تا از نرم افزار مديريت تصوير بصورت گسترده اي در صنايع مختلف مورد استفاده قرار بگيرد از جمله مي توان به امنيت عمومي، نظامي، ارتباطات، حمل و نقل، آموزش و پرورش، پروژه هاي صنعتي و اشاره کرد.

برخي از ويژگي هاي اصلي نرم افزار مديريت تصوير :

پخش زنده تصاوير  دوربين مداربسته:

 • مشاهده تنظيمات و پخش فوري.
 • صفحه اصلي/ کمکي جهت نمايش تصاوير زنده.
 • نمايش حداکثر 64 دوربين در صفحه نمايش استاندارد، نمايش حداکثر 48 دوربين در صفحه نمايش عريض.
 • پنجره شخصي سازي شده مطابق نظر کاربر.
 • پخش تصوير زنده در حالت دوربين مداربسته فيش آي براي زماني که دوربين فيش آي به سيستم متصل مي باشد.
 • قابليت تعقيب کردن سوژه در دوربين هاي نصب شده در حالت تصوير زنده.
 • پخش مجدد تصوير زنده پس از ريست کردن سيستم و بازگشايي مجدد نرم افزار IVMS.

ضبط تصاوير دوربين:

 • ضبط همزمان استريم اصلي و استريم SUB جهت استفاده در مواقع ضروري.
 • ضبط بصورت غير اتوماتيک از راه دور.
 • ضبط بصورت پشت سر هم، ضبط زمانبندي شده، ضبط بر اساس آلارم و رخداد و
 • ضبط تصاوير مهم در محل مجزا روي سرور جهت استفاده در مواقع ضروري.
 • ارائه تنظيمات مربوط به حافظه SAN و CVR بر روي سرور و نرم افزار.
 • ضبط مجدد روي تصاوير قديمي و از بين رفتن تصاوير قديمي دوربين ها به ترتيب زمان.

مديريت آلارم:

 • ارتباط مستمر با دوربين از نوع يک و چند گانه جهت انجام امور مختلف از قبيل تنظيمات و
 • پشتيباين از دوربين ها و استفاده از آلارم هاي جهت کنترل موارد مختلف.
 • تنظيم آلارم هاي مختلف براي دوربين جهت رخداد هاي مختلف، ورودي آلارم، منطقه ي رخداد آلارم و دستگاههاي استثناء شده(يعني به اين دستگاه ترتيب اثري داده نشود)
 • جستجو و ارائه خروجي بر اساس گزارشات سيستم.
 • اعلام هشدار روي تصوير در صورت بوجود آمدن آلارم روي دوربيني که از قبل تنظيم شده است.
 • شخصي سازي کردن آلارم و صداهاي سيستم.

بازپخش:

 • دسترسي به تصاوير ضبط شده بصورت محلي و يا از راه دور.
 • دسترسي به تصاوير ضبط شده بصورت فوري، بازپخش معمولي، بازپخش بر اساس ورودي آلارم، بازپخش بر اساس رخداد، بازپخش ATM، بازپخش بر اساس VCA و بازپخش تصوير دوربين مدار بسته فيش آي.
 • بازپخش تصاوير حداکثر 16 دستگاه دوربين بصورت همزمان روي مانيتور.
 • نمايش ساعت دقيق بازپخش روي تصوير.
 • ارائه تقسيم بندي هاي بزرگ تر از تصاوير ضبط شده در بازپخش VCA.
 • قابليت جستجوي هوشمند بر اساس اطلاعات دستگاه POS.
 • ارائه فايل نصب پخش کننده جهت پخش فايل هاي بک آپ گرفته شده.
 • بهم چسباندن فايل هاي ويديويي در هنگام دانلود از NVR.
 • دانلود کردن همزمان فايل بک آپ مربوط به چند دوربين با همديگر در يک تاريخ.

بيشتر بخوانيد : دوربين مداربسته tvt

Access Control و تجهيزات مربوط به Video Intercom:

 • مديريت کردن دستگاههاي Video Intercom و تجهيزات Access Control با يک ماژول.
 • نصب کردن ماژول مربوط به اثر انگشت و تشخيص چهره و دسترسي به تنظيمات دسترسي با قابليت اضافه کردن اطلاعات افراد.
 • قابليت هماهنگ شدن با دستگاه حضور و غياب، با قابليت اضافه کردن ساعات کاري و ايام تعطيل و
 • مديريت آنلاين آلارم دستگاههاي Access Control اضافه شده به سيستم.
 • به اشتراک گذاشتن آلارم روي سيستم بصورت آنلاين.
 • هشدار آنلاين و ارائه تصوير از دوربين در هنگام وقوع آلارم.
 • اضافه کردن دستگاههاي Access Control، روي نقشه شماتيک اضافه شده روي سيستم و در محل دوربين ها.
 • اضافه کردن کنترل کننده آسانسور جهت مديريت و کنترل.
 • تنظيمات کامل دستگاههاي Access Control، زمان و حضور غياب.

پانل کنترل کننده حفاظتي:

 • مديريت آنلاين آلارم پانل هاي کنترل کننده امنيتي.
 • هشدار آلارم آنلاين بلافاصله پس از بوجود آمدن هر گونه واقعه اي.
 • دريافت تاييديه توسط سيستم در مورد هر آلارم همچنين مشاهده آن روي نقشه E-Map.
 • هشدار آلارم مربوط به هر دوربين مداربسته و پاپ آپ شدن تصوير همان دوربين.
 • قابليت اضافه کردن پانل کنترلي برند پايرونيکس جهت کنترل و مديريت تجهيزات اعلام حريق و سرقت و

آمار:

 • ارائه اطلاعات آماري در غالب نقشه حرارتي، شمارش افراد، شمارش تجهيزات، ترافيک جاده، تشخيص چهره، تشخيص شماره پلاک، تحليل رفتاري، ضبط چهره و
 • نمايش تصوير بزرگ جهت تشخيص چهره، تشخيص پلاک، آناليز رفتاري و همه عکس هاي ضبط شده مي توانند بصورت مستقيم روي حافظه جانبي بک آپ گرفته شود.

شبکه:

 • قابليت نصب تجهيزاتي از قبيل انکودر ها، دي کودر ها، دستگاههايي که از طريق پروتکل Hik-Connect قابل اضافه شدن هستند، دستگاههاي Access Control، پانل هاي کنترل امنيتي، دستگاههاي Video Intercom، سرورهاي ذخيره ساز، سرورهاي استريم کننده تصوير و… از طريق شبکه.
 • چک کردن آنلاين کاربران و دستگاههاي متصل بصورت لحظه اي.
 • پشتيباني از پروتکل NTP جهت همزمان سازي سيستم و دستگاهها.
 • جستجو در ميان تجهيزات فعال شبکه متصل به سيستم.
 • اضافه کردن سريع تجهيزاتي که از طريق پروتکل Hik-Connect در شبکه وجود دارند.
 • در اضافه کردن با پروتکل Hik-Connect در سيستم، تصوير زنده، بازپخش نرمال، کنترل دوربين هاي متحرک، قابليت صداي دو طرفه، دريافت آلارم و… قابل دسترس مي باشد.
 • اضافه کردن دستگاهها بر اساس HiDDNS و IP Server.
 • استفاده از بارکد جهت اضافه کردن دوربين روي کاربر موبايل.
 • صداي دو طرفه و قابليت BroadCast.

عمومي:

 • قابل استفاده در شبکه هاي داخلي و شبکه هاي بزرگ (LAN , WAN).
 • پشتيباني از فرمت هاي فشرده سازي 264, H.264+, H.265 و H.265+.
 • پشتيباني از قابليت E-Map.
 • تنظيمات تجهيزات از راه دور.
 • مديريت ورود يوزرهاي مختلف به سيستم.
 • ساختن پسورد جديد جهت اتصال به تجهيزات فعال متصل به سيستم.
 • قابليت ريست و بازيابي کردن پسورد.
 • يکپارچه سازي سيستم هاي مدار بسته، اکسس کنترل، اعلام حريق و پانل هاي مديريتي حفاظتي ديگر.

کنترل دوربين متحرک:

 • کنترل از راه دور دوربين هاي متحرک از قبيل کنترل و تنظيمات Preset، Patrol و Pattern.
 • فوکوس و تنظيم تصوير، دسترسي به کنترل برف پاک کن دوربين متحرک در صورت وجود.
 • دسترسي به تنظيمات دوربين متحرک آنالوگ.

پشتيبان گيري ( بک آپ):

 • بک آپ گرفتن تصاوير ضبط شده روي PC.
 • جستجو در گزارشات سيستم و همچنين در تصاوير بک آپ گرفته شده.
 • دريافت نسخه پشتيباني از تنظيمات و همچنين آپلود کردن تنظيمات روي سيستم امکان پذير مي باشد.
 • ضبط بصورت اتوماتيک قابل تنظيم طبق يک برنامه از پيش تعيين شده.

در شماتيک زير کليه تجهيزات متصل شده به نرم افزار IVMS-4200 نشان داده شده است:

 

شماتيک زير نحوه اتصال نرم افزار IVMS-4200 به تجهيزات مدار بسته و تجهيزات Video Intercom را نشان مي دهد:

 

شماتيک زير در مورد نحوه اتصال نرم افزار IVMS-4200 به دوربين مدار بسته و پانل کنترل امنيتي نمايش داده شده است:

 

شماتيک زير در مورد نحوه اتصال نرم افزار IVMS-4200 به دوربين مدار بسته و پانل Access Control، نمايش داده شده است:

 

حداقل مشخصات فني لازم جهت کامپيوتر مانيتورينگ جهت نصب نرم افزار IVMS-4200 ( کامپيوتر کلاينت):

نرم افزار مديريت تصوير

Intel® Xeon® E3-1226 V3 @ 3.30GHz

Processor

حداقل مشخصات

.8 GB of RAM

Memory

Microsoft® Windows 7 (64-bit)

Operating System

Intel® HD Graphics P4600

Video Card

Intel® Core™ i7-6700K @ 4GHz

Processor

مشخصات بالاتر

.16 GB of RAM

Memory

Microsoft® Windows 7 (64-bit)

Operating System

NVIDIA GeForce GTX1070

Video Card

بيشترين تعداد دوربين ها قابل نمايش روي هر سيستم کلاينت به تفکيک سيستم: ( نرم افزاري)

بيشترين تعداد دوربين قابل پشتيباني روي سيستم

فريم ريت

بيت ريت

رزولوشن

فرمت فشرده سازي

مشخصات بالاتر

حداقل مشخصات

15

7

30

6

دو مگا پيکسل

H.264

4

2

30

16

هشت مگا پيکسل

32

19

30

1

يک مگا پيکسل

H.264+

15

8

30

3

دو مگا پيکسل

12

5

30

4

سه مگا پيکسل

28

12

30

1

يک مگا پيکسل

H.265

11

5

30

3

دو مگا پيکسل

8

3

30

4

سه مگا پيکسل

30

14

30

0.5

يک مگا پيکسل

H.265+

11

6

30

1

دو مگا پيکسل

9

4

30

2

سه مگا پيکسل

نرم افزار مديريت تصوير

بيشترين تعداد دوربين ها قابل نمايش روي هر سيستم کلاينت به تفکيک سيستم: ( سخت افزاري)

بيشترين تعداد دوربين قابل پشتيباني روي سيستم

فريم ريت

بيت ريت

رزولوشن

فرمت فشرده سازي

مشخصات بالاتر

حداقل مشخصات

25

25

30

6

دو مگا پيکسل

H.264

6

6

30

16

هشت مگا پيکسل

45

45

30

1

يک مگا پيکسل

H.264+

30

23

30

3

دو مگا پيکسل

19

17

30

4

سه مگا پيکسل

45

N/A

30

1

يک مگا پيکسل

H.265

23

N/A

30

3

دو مگا پيکسل

15

N/A

30

4

سه مگا پيکسل

45

N/A

30

0.5

يک مگا پيکسل

H.265+

22

N/A

30

1

دو مگا پيکسل

15

N/A

30

2

سه مگا پيکسل

نرم افزار مديريت تصوير

 • توضيح در مورد N/A: فيلد هايي که اين مورد در جلوي آن آمده است به اين معناست که فرمت فشرده سازي 265 و H.265+ را پشتيباني نمي کند.
 • اعداد و رقم هاي بالا بصورت تخميني مي باشد و در مورد دوربين هاي مختلف از برندهاي مختلف اين اعداد مي توانند تغيير کنند. علاوه بر آن فرمت فشرده سازي بين برندهاي مختلف مي تواند با همديگر فرق مي کند.

حداقل مشخصات فني لازم جهت سرور که نرم افزار IVMS-4200 روي آن نصب مي شود( سرور ضبط و سرور تنظيمات):

Intel® Core™ 2 Duo E6850 3.0 GHz

Processor

حداقل مشخصات

.4 GB of RAM

Memory

Microsoft® Windows 7 (64-bit)

Operating System

.80 GB Hard Drive

HDD

.100/1000 Mbps Ethernet Network Interface Card

NIC

Standard SVGA Video Card

Video Card

Quad Core Intel® Xeon® E5640 2.66 GHz

Processor

مشخصات بالاتر

.16 GB of RAM

Memory

.64-bit Operating System

Operating System

.80 GB SATA II Hard Drive

HDD

GbE Network Interface Card

NIC

Standard SVGA Video Card

Video Card

مشخصات فني نرم افزار مديريت تصوير :

iVMS-4200

Model

SQLite

Database

Support up to 50 users and one super user

User

General

Client

Support up to 256 maps

E-map

Support up to 256 encoding devices

Encoding Device

Support up to 64 decoding devices

Decoding Device

Support up to 256 groups

Support up to 256 channels for each group

Group

Support up to 1024 channels for all groups

Channel

Support up to 16 Storage Servers

Storage Server

Support up to 16 Stream Media Servers

Stream Media Server

Support up to 64-ch live view at a time

Live View

Video

Support up to 4 auxiliary screens for live view

Auxiliary Screen Preview

Support up to 16-ch playback at a time

Playback

Support up to 16-ch synchronous playback

Synchronous Playback

Support up to 16 downloading tasks at a time

Download

Support up to 10,000 persons/rooms

Support up to 5 cards for each person/room

Person/Room

Access Control

Support up to 10 hierarchies

Organization

Support up to 10 fingerprints per person, and .100.000 fingerprints in total

Fingerprint

Support up to 16 access control devices

Access Control Device

Support up to 64 access control points

Access Control Point

Support up to 255 templates

Template

Support up to 16 access control permissions

Permission

   

اشتراک اين مطلب

 •  

 

دريافت وام آني بدون ضامن و فوري


دريافت وام آني بدون ضامن و فوري

در شرايط کنوني کشور و با اين وضعيت اجتماعي و اقتصادي، شرايط پرداخت وام و همچنين دريافت وام تبديل به امري سخت و غير ممکن شده است. اين در حالي است که تقريباً عموم مردم مي‌توانند با به ضمانت گذاشتن طلا، سکه و جواهرات خود نزذ موسسه‌هاي معتبر و يا بانک‌ها وام دريافت کنند.

 

وام طلا در واقع ساده‌ترين و دردسترس ترين نوع از وام‌ها مي‌باشد، زيرا همه ما مقداري طلا در منزل داريم که مي‌توانيم با به ضمانت گذاشتن آن نزد ما وام آني و بدون ضامن دريافت کنيم. تسويه تسهيلات ارائه شده به شکل‌هاي مختلفي امکان پذير است و مطابق خواسته مشتري انجام خواهد شد. امکان تسويه تسهيلات دريافتي قبل از موعد مقرر نيز وجود دارد.

 

شرايط دريافت وام طلا

دريافت وام طلا شرايط خاص و پيچيده‌اي ندارد. شما مي‌توانيد معادل طلايي که به ضمانت مي‌گذاريد وام و تسهيالت مالي دريافت کنيد. اين پرداخت هيچگونه ضامن، چک يا سفته‌اي نياز ندارد، در واقع طلاي شما ضامن شما و وامي که دريافت مي‌کنيد، است.

https://txt.fyi/-/21121/990e9305/

فروش طلا يا وام طلا – چرا وام طلا؟

با توجه به نوسانات بازار طلا، سکه و ارز فروش آنها در اين شرايط کار سنجيده‌اي به نظر نمي‌رسد. اما بسياري از افراد به ناچار براي برطرف کردن مسئله مالي خود مجبور به فروش طلاي خود مي‌شوند. وام طلا اين امکان را براي آن دسته از عزيزاني که در عين داشتن طلا، نياز به پول دارند، ايجاد مي‌کند، که بدون فروش طلاي خود، مسئله? مالي خود را برطرف نمايند و پس از اتمام پرداخت اقساط وام گرفته شده، طلاي خود را پس بگيرند.

https://www.halosheaven.com/users/tala2021/

پرداخت اقساط = تحويل طلا به همان مقدار

پس از دريافت وام، شما به ميزاني که وام خود را تسويه مي‌کنيد به همان ميزان هم از طلاي خود را تحويل مي‌گيريد براي مثال اگر شما ? ميليون تومان وام دريافت کرده‌ايد هنگامي که پرداخت اقساط شما به ? ميليون برسد، معادل يک سوم از طلاي خود را تحويل مي‌گيريد و به همين ترتيب به ميزان پرداختي شما قسمتي از طلا خود را دريافت مي‌کنيد، در انتها در روز تسويه کل طلاي ضمانت شما به شما بازگردانده خواهد شد.

 

در ابتدا و در هنگام دريافت مبلغ وام، قراردادي ميان متقاضي دريافت وام و ما بسته خواهد شد که نسخه‌اي از آن نزد گيرنده وام باقي خواهد ماند و اين خود ضمانت بازگشت طلاي وي پس از تسويه اقساط خواهد بود.

 

 

نامحدود بيانديشيد؛

وام فوري تا سقف نامحدود دريافت کنيد.

دريافت تسهيلات يا وام بانکي آن هم در زمان نياز همواره يکي از دغدغه‌هاي اصلي مردم به‌خصوص قشر مستضعف جامعه بوده، در اين ميان برخي از مردم براي رفع نياز ضروري‌شان به‌سراغ سيستم بانکي و برخي ديگر سراغ صندوق‌هاي قرض‌الحسنه خانگي و … مي‌روند.

در فروشگاه ما وام فوري تا سقف نامحدود با بازپرداخت يک ماهه الي دوساله پرداخت مي‌شود ولي نکته اينجاست که ما پايين‌ترين سود و کارمزد ممکن را اخذ مي نمائيم. اميد است که در اين شرايط بتوانيم به بهبود وضعيت اقتصادي هموطنانمان کمکي کنيم.

وضعيت اقتصاد و بورس


وضعيت اقتصاد و بورس

.

https://khabarfarsi.com/node/378

 

 

شناسه منحصر به فرد کد سهام شامل سه حرف با نام خانوادگي تا بيش از پنج شماره تصادفي است. اين کد يکبار براي هر شخص صادر مي شود و قابل تغيير يا ويرايش نيست. کد بورس اوراق بهادار در واقع شماره شناسايي شخصي است که در بازار سرمايه با آن در ساير معاملات و فعاليت هاي مالي خود ارتباط دارد.

 

در گذشته افراد با مراجعه به عملکردهاي جذاب کد بورس اوراق بهادار ايجاد مي شدند. با اين حال ، خطاهايي که در حين تغيير عملکرد و به دليل تخلفاتي از قبيل پولشويي رخ داده است ، سازمان بورس و اوراق بهادار تصميم به راه اندازي سيستم ساماندهي جامع ذخيره سازي يکپارچه اطلاعات گرفتند. در همين راستا ، وي "سامانه جامع اطلاعات پزشکي" يا "SJAM" را ارائه داد.

 

در اين سيستم ، تمام اطلاعات هويتي ، ارتباطي ، بانکي و غيره بيش از فعاليت هاي مالي افراد به صورت يکپارچه ذخيره مي شود و کليه ارگان هاي مالي به آن دسترسي دارند.

 

اگر مغايرتي وجود داشته باشد ، مي تواند تشخيص دهد که شما اجازه استفاده از آن را داريد و اگر صلاحيتي ندارد (مانند تغيير آدرس يا نام خانوادگي) ، بايد به سيستم SJAM برود و سپس سيستم را تغيير دهد استفاده شود و اطلاعات را در فرم انجام دهد. به روزرساني هاي جامع براي ساير اعضاي بدن.

 

چگونه مي توان از مشخصات آگاه از کد اطلاعات استفاده کرد؟

 

براي اطلاع از کد آموزش آگاهانه ، سيستم را در ex.agah.com راه اندازي کنيد و اگر انتخاب مي کنيد انتخاب کنيد. کد ملي و شماره موبايلي را که در سيستم SJAM ثبت نشده است بکشيد. پيامي حاوي کد براي تأييد ارسال ، بايد آن را در کادر مربوطه بنويسيد و مرحله بعدي را وارد کنيد.

 

در اين مرحله ، تمام اطلاعات شما از سيستم SJAM خوانده شده است و بررسي و کنترل آن کافي است. وي سپس يک کد رهگيري براي احراز هويت دريافت کرد. اگر SJAM را قبل از ثبت نام و احراز هويت انجام داده باشيد ، احراز هويت حضوري آگاهانه نيز به شما ارائه مي دهد.

 

در اين حالت روش غيرحضوري را انتخاب کنيد. تمام مراحل از طريق سايت مطلع انجام مي شود و کافي است گزينه "Signature" را بررسي کنيد (شرايط را مي توان بارگيري و ذخيره کرد). سرانجام پس از چند روز ، کد تراکنش حاوي نام کاربري و رمز عبور براي ارسال به سيستم Asatrider ارسال مي شود.

 

در صورت تکميل مرکز مورد نياز فروشگاه خود در مرحله احراز هويت ، مجوز احراز هويت مجاهدين را نيز انتخاب مي کنيد و آن را با کد پيگيري و اسناد شناسايي مي کنيد. با انتخاب اين روش ، پس از چند روز ، پيامک حاوي کد اطلاعاتي است که در صورت انجام آن.

 

کد بورس و کد معاملاتي رايگان دريافت کنيد

 

يکي ديگر از خدمات ارائه خدمات آگاهي ، امکان دسترسي رايگان به کد بورس و کد معاملاتي همزمان است. تا کنون ، شما تفاوت بين کد سهام و کد معلم را پيدا کرده ايد و ايجاد کرده ايد که کد سهام توسط سيستم SJAM صادر و تغيير مي کند و غيرقابل تغيير است. اما کد معلم صادر شده توسط شرکت فقط براي کارگر مربوطه معتبر و قابل استفاده است.

 

اکنون به ex.agah.com رفته و گزينه "ثبت نام کد تبادل رايگان" را انتخاب کنيد. اطلاعات خود را همزمان در هر دو سيستم ثبت نکنيد. روند ثبت نام و پر کردن فرم ها با آنچه در گذشته گفته شد تفاوتي ندارد. ثبت نام ساجام توسط شرکت آگاهي پرداخت مي شود و سپس با دو پيام کوتاه مجازي حاوي کد رهگيري ساجام و کد رهگيري به شما اطلاع داده مي شود.

 

در اين مرحله با مراجعه به يکي از دفاتر پيشخوان دولت ، ارائه کد و اسناد شناسايي ، احراز هويت هر دو م institutionsسسه به پايان مي رسد و پس از چند روز ، دو پيام کوتاه ديگر ، يکي حاوي کد بورس و ديگري حاوي کد کد

 

شما مراحل دريافت کد بورس و کد معلم را با هم مرور کرده ايد. در حال حاضر کد بورس سهام محدود به سرمايه سرمايه گذاران بورس نيست. اگر صندوق هاي نقدي را با اولين و دوم خريداري مي کنيد ، براي فروش بايد از طريق فروش کار کنيد. فقط پرداخت کد سهام و کد معلم لازم بود.

 

بخش آزاد شده سهام عدالت از طريق ويژگي هاي فروش فروخته شد. همچنين ، به طور کلي ، بدون وارد کردن اطلاعات در سيستم SJAM ، لازم بود که در بازارهاي سرمايه فعاليت کنيم.

 

با حداقل آشنايي با مشخصات شرکت ، آگاهي از جزئيات بازار سرمايه و ساعت

  عناوين مطالب پربازدید