انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني )

همانطور که ميدانيد، صنعت حفاظ و نرده سازي در ايران پيشرفت بالايي داشته است و به يک صنعت مجزا تبديل شده که به صنعت توليد گل نرده و همچنين درب هاي ليزري ويلايي معروف است. اين صنعت در ايران پيشينه اي قديمي دارد. در زماني هاي قديم با ريخته گري و همچنين شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب هاي ويلايي ساخته مي شد اما امروزه اين کار توسط کارگاه ها و کارخانه هاي بزرگ صنعتي انجام مي شود. در زمان هاي گذشته براي اينکه بتوانند درب هاي ويلايي را بسازند ابتدا ميله هاي آهني را در کوره هاي بزرگي قرار مي دادند تا آب شوند و گداخته شوند. اين کار براي ساخت درب هاي ويلايي هم انجام مي شود.

ساخت درب ليزري ( برش ليزري و آهني )

ساخت درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) هم مانند ساخت انواع درب هاي فرفورژه در زمان هاي قديم به طرق مختلفي انجام مي شده است. زماني که فلزات را درون کوره هايي مي ريختند تا آب شوند، با درآوردن آن ها و کوبيدن اين نوع فلزات مقاومت و خشکي آن ها کمتر مي شد و در نهايت امکان جلادهي در آن ها فراهم مي شده است. در نهايت افرادي که در اين زمينه فعاليت مي کنند قادر بودند تا نقش هاي پرپيچ و خمي روي آن ها پياده کنند که از جمله آنها مي توان به طراحي هاي اسليمي اشاره کرد.

در نهايت، فلزاتي که گرام قيمت بودند به آساني بازسازي و به هم متصل مي شدند که با تغيير شکل آن ها در واقع درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) از آن ها ساخته مي شد. شايد در گذشته مانند امروز در ساخت اين نوع درب ها تنوع وجود نداشته است اما امروزه با تکنولوژي هاي پيشرفته اي که در اين زمينه وجود دارد، انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) فرفورژه در طرح ها و رنگ هاي مختلف ساخته مي شود و به شما اين امکان را ميدهد که طراحي هاي مختلفي براي خود داشته باشيد.

انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني )

البته انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) يکي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده کنيد که در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند. بايد بدانيد که انواع مختلف درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) ويژگي هاي متفاوتي دارند و همين هم باعث مي شود که استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

 

درب طرح چوب ( آهني ) زيبايي ساختمان شما را دو چندان مي کند

 

درب طرح چوب ( آهني ) اولين عنصر دکوراتيوي است که ببينده به ان مي نگرد. در واقع وجود درب طرح چوب ( آهني ) شيک و مدرن سبب مي شود تا ارزش و نماي خانه شما نيز بيش از پيش زيبا تر جلوه کرده و باارزش تر شود. در صورتي که در کوچه قدم بزنيد و نگاهي به درب طرح چوب ( آهني ) ساختمان ها بياندازيد متوجه مي شويد که وجود درب طرح چوب ( آهني ) خاص و زيبا چقدر روي ديد شما و نماي خانه موثر است.

با وجود درب طرح چوب ( آهني ) خاص و مدرن مي توانيد خانه خود را به يک نماد در کوچه تبديل کنيد. درب طرح چوب ( آهني ) در طرح ها و مدل هاي مختلفي موجود است که شما مي توانيد هر يک از طرح هاي زيبا و خاصي را که دوست داريد براي خود داشته باشيد براي اين امر کافيست تصوير درب طرح چوب ( آهني ) مورد نظر را به کارشناسان فروش ما در حفاظ سازه بفرستيد. کارشناسان ما نه تنها از نقطه نظر زيبايي بلکه نکات امنيتي را نيز براي درب طرح چوب ( آهني ) خانه شما در نظر مي گيرند تا خريد شما خريدي هوشمندانه باشد.

درب طرح چوب ( آهني ) خانه در طرح هاي فرفورژه يا درب طرح چوب ( آهني ) طرح چوب و همچنين درب طرح چوب ( آهني ) برش ليزري يا درب طرح چوب ( آهني ) و درب پارکينگ مدرن و کلاسيک و همچنين درب طرح چوب ( آهني ) جنوبي يا شمالي و يا درب طرح چوب ( آهني ) ويلايي يا خانه باغ و تک لنگه و يا درب طرح چوب ( آهني ) دولنگه يا سه لنگه و... تقسيم مي شود.

براي مشاوره با کارشناسان فرفورژه آنلاين تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا