بهترين و مرغوب ترين نوع سيمان

 

مرغوب ترين انواع سيمان ها در شهر بتن

در دنياي امروزي صنعت ساخت و ساز روز به روز در حال پيشرفت بوده و شاهد مصالح جديدتر و کارآمدتري براي ساخت بخش هاي مختلف ساختمان هستيم. اما هنوز هم سيمان حرف نخست را براي ساخت و ساز مي زند و ماوه اوليه اغلب سازه هاي پيش ساخته ساختماني است. سيمان جايگزيني نداشته و بهترين و باکيفيت ترين سازه ها را مي توان به وسيله آن ساخت و دليل اين امر دوام و مقاومت بالاي آن در برابر تغييرات چهار فصله جوي است. اين محصول در برابر افت و خيز هاي دمايي مقاوم عمل کرده و ساختار خود را از دست نخواهد داد و اين‌امر سبب محبوبيت آن در صنعت ساختمان سازي شده است. توجه داشته باشيد که سيمان ها در انواع اقسام مدل هاي مختلف روانه بازار شده اند و هريک از آنها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يکديگر دارند و خواهيد توانست متناسب با نوع و محل استفاده خود بهترين مورد را انتخاب و خريداري کنيد. سيمان براي ريزترين و همچنين درشت ترين سازه ها مورد استفاده قرار مي گيرد و اصلي ترين مورد حائز اهميت در انتخاب آن، کيفيت سيمان خواهد بود. که شهر بتن ارائه دهنده ي با کيفيت ترين نوع سيمان ها مي باشد. در ادامه توضيحات کامل تري در خصوص قيمت سيمان و بلوک سبک ارائه نموده ايم.

 

b15_wovy.jpg

 

انتخاب سيمان مرغوب و مناسب

انتخاب سيمان مناسب متناسب با محل استفاده شما از اهميت ويژه اي برخوردار است. هر کدام از انواع سيمان ها براي استفاده در بخش خاصي از ساختمان سازي ارائه شده اند و بايد حتما در انتخاب آن نهايت دقت را داشته باشيد. يکي از اصلي ترين مواردي که سبب تفکيک کيفيت سيمان خواهد شد را مي توان نوع شرکت توليد کننده سيمان دانست چرا که سيمان از معادن مختلفي در کشور استخراج مي شود که هريک از اين معادن ويژگي ها و کيفيت متفاوتي نسبت به يکديگر دارند. اين سيمان ها بر حسب خواصي که دارند براي ساخت بخش خاصي از ساختمان مناسب هستند. به گونه اي که سيمان استفاده شده براي ديوار با سيمان بتن و پي ريزي ساختمان متفاوت است. در صورتي که سيمان مناسب با محل استفاده را خريداري کرده باشيد خواهيد توانست از مقاومت سازه نيز نهايت اطمينان را داشته باشيد. براي انتخاب سيمان ابتدا بايد با ويژگي هريک از انواع سيمان و بلوک هبلکس آشنايي داشته باشيد.

 

قيمت سيمان

قيمت سيمان از جمله مهمترين مواردي است که حتما بايد مورد توجه قرار گيرد. براي قيمت سيمان نمي توان رقم ثابتي در نظر گرفت چرا که عوامل متعددي بر تعيين قيمت آن تاثير خواهند گذاشت. کيفيت محصول اصلي ترين دليل تاثيرگذار بر قيمت است، به اين معني که سيمان مرغوب و باکيفيت ميزان قيمت بالاتري نسبت به ساير انواع سيمان ها خواهد داشت و براي خريد آن بايد هزينه بيشتري کنار گذاشته باشيد. سيمان هاي نامرغوب و درجه?،? نيز کيفيت پايين تر و در نتيجه قيمت ارزان تري هم خواهند داشت. همانطور که در بخش قبل نيز به آن اشاره شد سيمان ها به انواع مختلفي دسته بندي مي شوند که هريک از آنها ميزان قيمت متفاوتي نسبت به يکديگر دارند. معمولا براي ساخت بتن هاي پي ريزي از سيمان هاي دانه درشت تر استفاده مي شود تا هم مقاومت مطلوبي داشته و هم با قيمت مناسب تري قابل خريد باشد. البته قيمت سيمان نيز نوسانات بسياري دارد و ممکن است قيمت آن به صورت روزانه نيز متغير باشد. در حالت کلي قيمت بلوک سيماني در مقايسه با کارايي مهمي که دارد مناسب است و با استفاده از آن مي توانيد بخش هاي مختلفي از ساختمان را بسازيد.

 

 

 

انواع سيمان

سيمان هاي ساختماني از جنبه هاي مختلفي به انواع متفاوت دسته بندي مي شوند و در صورت آشنايي با انواع آن مي توانيد بهترين مورد را براي استفاده خود خريداري کنيد. يکي از اصلي ترين مواردي که سبب تفکيک سيمان ها مي شود، زمان خشک شدن آن است. برخي از سيمان ها دانه ريز و برخي دانه درشت هستند که اين مورد تاثير مستقيم بر مدت خشک شدن آن خواهد گذاشت. هرچه سيمان دانه ريزتر باشد مدت کمتري براي خشک شدن آن نيز خواهد بود و در صورت درشت بودن دانه هاي آن بايد مدت بيشتري را براي خشک شدن سيمان منتظر بمانيد. مقاومت هر يک از انواع سيمان ها نيز با يکديگر متفاوت است و برخي از آنها گرما توليد مي کند اما برخي خير. انواع مختلف سيمان بر حسب تيپ از يکديگر تفکيک مي شوند و از اين نظر مي توانيد سيمان ها را در ? تيپ مختلف ? تا ? مشاهده کنيد. شماره گذاري تيپ سيمان دليلي بر کيفيت آن نيست و تنها يک عدد براي تفکيک اين محصول است.

 

قيمت سيمان پرتلند

سيمان پرتلند به عنوان مرغوب ترين نوع سيمان شناخته مي شود. اين سيمان، تيپ? هم ناميده مي شود و ميزان فروش بيشتري نسبت به ساير انواع سيمان ها دارد. سيمان پرتلند براي کليه بخش هاي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد و مي توان آن را يک محصول عمومي دانست. سيمان پرتلند در تمامي معادن استخراج سيمان توليد شده و داراي دانه هاي ريز است. به همين دليل در مدت زمان کوتاه تري خشک شده و مقاومت بالايي نيز خواهد داشت. قيمت بتن آماده پرتلند مي تواند در مراکز مختلف فروش متفاوت باشد و توصيه مي کنيم قبل از خريد قيمت مراکز مختلف را با يکديگر مقايسه کرده و سپس اقدام کنيد. شهر بتن يکي از بهترين انتخاب ها براي خريد سيمان به شمار مي رود. مسئولين شهر بتن به منظور جلب رضايت مشتريان اقدام به ارائه سيمان پرتلند به صورت از توليد به مصرف کرده و قيمت را به حداقل رسانده اند. از شهر بتن مي توانيد بهترين محصولات را با نازلترين قيمت ها خريداري کنيد.

 

 

 

خريد آسان سيمان پرتلند

امروزه همگان به دنبال راه هايي هستند که کليه امورات خود را با ساده ترين روش ها مديريت کنند. خريد سيمان رنگي نما از مراکز فروش سطح شهر به دليل مشکلاتي که دارد منسوخ شده و جاي خود را به مراکز فروش اينترنتي بخشيده است. شهر بتن يکي از مراکز معتبر در سطح فضاي مجازي است که از طريق ان مي توانيد انواع مختلفي از محصولات سيماني و سيمان را خريداري کرده و در هر نقطه از کشور تحويل بگيريد. کارشناسان شرکت نيز به صورت تمام وقت و در تمامي روزهاي هفته آماده ارائه خدمات پشتيباني هستند و راهنمايي هاي مورد نياز را در خصوص خريد آنلاين بتن ارائه خواهند کرد. شما همچنين مي توانيد سوالات خود در خصوص افزودني هاي معدني بتن مانند قيمت ديرگير کننده ها و ميزان مصرف حباب ساز در بتن آماده و قيمت سيمان پاکتي را از متخصصين اين شرکت جويا شويد.

 

برگرفته از وب سايت فروشگاه اينترنتي شهر بتن به آدرس اينترنتي https://shahrebeton.com