سلام

شايد شما هم در اين وضعيت کشور که کرونا همه جا را گرفته است و بيشتر شهرها قرنطينه هستند به فکر اين باشيد که چطور درآمد کسب کنيد و از اين وضعيت استفاده کنيد تا کسب و کار شما افت نکند.

در اين مطلب قصد اين را نداريم که موج سواري کنيم قصد داريم فقط در اين بحران کسب و کار خود را نجات دهيم پس با اين آموزش همراه باشيد.

 

چطور در موقعيت شرايط بحراني مثل بيماري کرونا درآمد خوب داشته باشيم و  کسب و کار خود را حفظ کنيم ؟

 

با ورود ويرويس کرونا به کشور ايران بسياري از کسب و کار ها تعطيل يا حداقل کسب درآمد آنها به حداقل رسيده است و اين امر کاملا طبيعي است چون جامعه به يک حالت اورژانسي درآمده است.

براي اينکه کسب و کارها در اين وضعيت خود را نجات دهند تنها راه چاره ي آنها اينترنت و فضاي مجازي است چرا که مردم در خانه هستند ،

دانشگاه ها تعطيل است و دانشجويان در منزل هستند

مدرسه ها تعطيل است و دانش آموزان در خانه هستند

بسياري از ادارات تعطيل است و بيشتر سرپرست هاي خانواده ها در خانه ميمانند

و همينطور ميشود گفت بيش از 80? مردم بيشتر اوقات خود را در خانه ي خود سپري ميکنند مگر اينکه براي خريد هاي ضروري بيرون از منزل بروند که در اين شرايط تنها سرگرمي و تنها ابزار خوب براي انجام دادن کارها ، اينترنت است.

مردم بيشتر و بيشتر از اينترنت استفاده ميکنند و مدت زمان خيلي بيشتري را در اينترنت صرف ميکنند شايد پنج شش برابر قبل ...

اين موقعيت به معني اين است که خريد اينترنتي بيشتر اتفاق ميوفتد چون محصولات اينترنتي به افراد زيادي نمايش داده ميشود.

در اين زمان راه اندازي کوچکترين فروشگاه اينترنتي ميتواند شما را به يک برند در ذهن مخاطبين خود قرار دهد و نه تنها درا اين موقعيت حساس بلکه بعد از رد شدن اين موقعيت نيز کسب و کارتان رونق زيادي پيدا ميکند

راه اندازي فروشگاه اينترنتي کار سختي نيست ميتوانيد به شخصي که تخصص لازم را دارد بسپاريد تا اين کارها را براي محصولات شما بصورت انلاين انجام دهد يا ميتوانيد دوره ي آموزش ساخت فروشگاه اينترنتي مشاهده کنيد و خودتان مسلط شويد که گزينه ي دوم بسيار بسيار عالي تر است چون متخصص فروشگاه خودتان خودتان هستيد و هر زماني هر قسمتي را بخواهيد ميتوانيد کم و زياد کنيد و مديريت خوبي داشته باشيد و اين يعني فروش و موفقيت بيشتر

 

به راحتي آب خوردن ياد بگيريد که چطور يک فروشگاه اينترنتي مثل ديجي کالا برپا کنيد و همه چيز بفروشيد.

 

 

شما به راحتي ميتوانيد از دوره هاي اموزشي ويديويي که اين روزها بسيار زياد شده اند و کيفيت خوبي پيدا کرده اند استفاده کنيد.

هيچ چيز به اندازه ي يادگيري در اين مدت زماني که در منزل قرنطينه هستيد ارزشمند و سودآور نيست پس يادگيري را متوقف نکنيد.

15_n7t0.png

ميتوانيد از اين دوره ي آموزشي شروع کنيد من استفاده کردم و نتيجه گرفته ام که اکنون به شما با اطمينان کامل معرفي اش ميکنم .

 

براي دريافت اين دوره روي لينک زير کليک بفرماييد

 

دوره ي آموزش پروژه محور ساخت ديجيکالا به همراه اپ و سورس کامل

 

.